۲۳:۵۴:۳۴ - چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آتش کشیدن یک مسجد در تهران
بنا به گزارش و مستندات تحلیلگر رسانه ای رک خبر دکتر محمدامین سرکهکی : گروه شیطان پرستی درب مسجدی در شرق تهران را به آتش کشید! مسجد حضرت جوادالائمه (ع) در بلوار استقلال در شرق تهران توسط چندجوان تحت تاثیر گروه شیطان پرستی با نام “ری استارت”، که به شدت توسط شبکه های ضد اسلامی […]

بنا به گزارش و مستندات تحلیلگر رسانه ای رک خبر دکتر محمدامین سرکهکی : گروه شیطان پرستی درب مسجدی در شرق تهران را به آتش کشید!
مسجد حضرت جوادالائمه (ع) در بلوار استقلال در شرق تهران توسط چندجوان تحت تاثیر گروه شیطان پرستی با نام “ری استارت”، که به شدت توسط شبکه های ضد اسلامی خارج از کشور تبلیغ میشود ، شبانه با اسپری کردن نام این گروه شیطان پرستی بر روی زمین خود را شناسانده و با مواد آتش زا ، درب مسجد را به آتش کشیده و سپس متواری شدند.

ری استارت گروهی موهن است که توسط #سید_محمد_حسینی از مجریان سابق تلویزیون جمهوری اسلامی ایران که مجبور به فرار از کشور شد با هدف حمله به مبانی دین مبین اسلام ، شخصیت های مذهبی وانقلاب شکل گرفته است .

حسینی که پس از خروج کشور جذب شبکه های لس آنجلسی برای اجرای برنامه های مختلف در شبکه های ماهواره ای شده است ، وی که مهره خیمه شب بازی و بازیچه اهداف شیطانی پشت پرده این شبکه هاست و چند روزی است که گسترده تر از گذشته به تبلیغ این گروه موهن در برنامه های رادیویی، ماهواره ای ودر عرصه شبکه های اجتماعی پرداخته وراه رستگاری جوانان را دوری از دین اسلام ، حمله به مساجد و مقدسات معرفی و این ارزش های دینی را بزرگترین مانع برای نسل آینده معرفی می کند توانسته با تحریک چند جوان خام مثلا پیروزی کسب کند!

دعوت هرشب این گروه شیطانی به آشوب خیابانی و آتش زدن مساجد، موجب شد که تعدادی جوان تحت تاثیر این تبلیغات پوشالی در شرایطی که کسی در اطراف مسجد حضور نداشت در تاریکی شب با اسپری کردن نام گروه شیطانی بر روی سنگ فرش پیاده روی روبروی مسجد در شرایطی که چهره خود را پوشانده وترس به خوبی در رفتار این شخص و فیلم بردار همراه آنها پیداست با مواد آتش زا درب مسجد حضرت جواد الائمه در بلواراستقلال شرق تهران را به آتش کشیده و متواری میشوند.
#محمد_امین_سرکهکی
فیلم

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب