۲۰:۲۷:۰۴ - دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تراکتور در خواب؟!
آقای زنوزی کجایی؟!دقیقا کجایی؟!
آیرال خبر _ در حالی که نزدیک به ۴۰ روز به آغاز لیگ برتر فوتبال کشور باقی مانده است، تیم تراکتورسازی تبریز در سکوت خبری به خوابی عمیق فرو رفته است! این تیم پرهوادار که در سال های اول حضورش در لیگ برتر جانی تازه به کالبد بی رمق فوتبال باشگاهی کشور دمیده بود، بر […]

آیرال خبر _ در حالی که نزدیک به ۴۰ روز به آغاز لیگ برتر فوتبال کشور باقی مانده است، تیم تراکتورسازی تبریز در سکوت خبری به خوابی عمیق فرو رفته است!

این تیم پرهوادار که در سال های اول حضورش در لیگ برتر جانی تازه به کالبد بی رمق فوتبال باشگاهی کشور دمیده بود، بر اثر سومدیریت ها به وضعیتی دچار شد که در فصل گذشته خطر سقوط را بیخ گوشش احساس کرد!
در این میان نوک اتهامات به سمت سپاه عاشورا و عدم کارایی این نهاد در تیمداری رفت تا بالاخره فرمانده جدید سپاه دستور به واگذاری داد!

زنوزی مرد متمول و ورزشدوست تبریزی به عنوان منجی از سوی هواداران معرفی و در مزایده برنده شد تا آرزوی تماشاگران برای خصوصی سازی محقق شود.
با توجه به سابقه درخشان مالک باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی در تیمداری همگان منتظر ظهور تراکتوری بودند که انتظارش را داشتنتد
تراکتوری مقتدر و هجومی که رعشه بر تن حریفان بیاندازد!
با جذب جان توشاک ولزی، شادی به خانه های مردمی رفت که با این تیم نفس می کشند…
توشاک میتوانست بهترین گزینه برای این تیم باشد که همین اتفاق هم افتاد

اما مشکل از زمانی آغاز شد که این تیم به دست مهاجری افتاد! مردی که شاید بزرگترین افتخارش هدایت تیم تحت امرش (سیاه جامگان) به لیگ برتر بود!
این مربی که به عنوان مدیر (همه کاره) معرفی شد در چند هفته گذشته هیچ کار مثبتی انجام نداده و تنها تنی چند از بازیکنان اصلی را از دست داده است!
و البته چند جوان کم نام و نشان را نیز جذب کرده است که بعید است در حد و اندازه های لیگ برتر باشند.
و داستان وقتی غم انگیز تر می شود که بدانیم در چند روز اخیر عماد مهاجری فرزند برومند مهاجری تیم بزرگ تراکتور را تمرین می دهد!

آیا واقعا تیم خصوصی شد که ژن خوب مهاجری تیم را تمرین دهد؟
در حالی که دیگر تیم ها استخوانبندی اصلی خود را شناخته و جذب کرده اند، تراکتور هنوز مدیرعامل ندارد!
آیا توشاک که قرار است فردا (سه شنبه) وارد تبریز شود، از جذب نفرات کم نام و نشان خبر دارد؟ آیا این حرفه ای ست که یک مربی پروفشینال و سطح بالا جذب کنیم و بازیکنان را یک مربی کم نام و نشان انتخاب کند؟!
نمیدانیم جناب زنوزی از اتفاقات اخیر خبر دارند یا نه؟
آیا با خرید تیم، ماموریت ایشان به اتمام رسیده است؟
پس وعده هایی که داده بودند چه می شود؟
این تیم، گسترش فولاد یا ماشین سازی نیست که عده قلیلی را به عنوان هوادار کنارش داشته باشد
این تیم تراکتور است و برای خودش یک برند بزرگ است و ۳۵ میلیون هوادار دارد

البته از این هم غافل نشویم که تیم های گسترش و ماشین سازی هم در این میان قربانی شده اند و عملا بلاتکلیف مانده اند و این برای تبریز می تواند یک خسارت جبران ناپذیر قلمداد شود.
هواداران از مالک محبوب باشگاه انتظاراتی کهکشانی داشتند و دارند…
انتظاراتی که زنوزی هم بارها پای آن را امضا کرده است
حال انتظار می رود ایشان پاسخی برای این دلنگرانی ها و ابهامات داشته باشند تا با شفاف سازی، تابستانی فراموش ناشدنی برای هواداران رقم بخورد.
بی شک زنوزی می تواند تراکتور را به روزهای اوجش بازگرداند اگر فرصت سوزی نکند و بیش از حد به مشاورین و نزدیکانش اعتماد نکند و خود، نظارتی همه جانبه و دقیق بر امور داشته باشد…
پس منتظر می مانیم…

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب