۲۱:۴۸:۴۸ - پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعام سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز خبر داد
اتمام ۸۰ درصد مسقف‌سازی فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز گفت: ۸۰ درصد طرح مسقف‌سازی قبور انجام شده است و انتظار می‌رود این طرح تا دو ماه آینده به طور کامل به اتمام برسد. به گزارشآیرال خبر، احد فلاحی با اشاره به ضرورت استحکام مسقف سازی بلوک شهدا اظهار کرد: اجرای پروژه‌های استحکام بنا و مسقف سازی بلوک شهدا با […]

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز گفت: ۸۰ درصد طرح مسقف‌سازی قبور انجام شده است و انتظار می‌رود این طرح تا دو ماه آینده به طور کامل به اتمام برسد.
به گزارشآیرال خبر، احد فلاحی با اشاره به ضرورت استحکام مسقف سازی بلوک شهدا اظهار کرد: اجرای پروژه‌های استحکام بنا و مسقف سازی بلوک شهدا با هدف حفاظت از سیل و حوادث قهریه ضروری بود.
وی افزود: با اجرای پروژه‌های مسقف سازی گلزار شهدا، قبور مطهر و یادگاران آن‌ها از باد و باران و برف و تابش مستقیم آفتاب در امان می‌ماند.
وی با اشاره به تفاوت ساختاری و اختلاف ارتفاع موجود در فاز دو وادی رحمت تبریز بر لزوم استفاده از سازه‌های سنگین برای حفاظت از سیل و حوادث طبیعی تاکید کرد.
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز یادآور شد: پروژه مسقف سازی و ساماندهی فاز یک گلزار شهدای وادی رحمت تبریز با یک هزار و ۲۸۷ نفر شهید پیشتر اجرا شده است.
وی با بیان اینکه مسقف سازی فاز دوم گلزار شهدای وادی رحمت نیز با هزار و ۱۶۰ شهید در حال اجرا است، گفت: دو هزار و ۵۳۹ شهید مدافع حرم و دفاع مقدس در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز مدفون هستند.
فلاحی با تاکید بر اینکه مسقف سازی و یکسان سازی قبور مطهر شهدا دو بحث جدا از هم هستند، یادآور شد: سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز در خصوص یکسان سازی گلزار شهدا مسئولیتی ندارد و این موضوع در حیطه وظایف بنیاد شهید است.
وی خاطرنشان کرد: ۵۲ قبر شهید به صورت تک مزار بوده و به صورت متفرقه در بلوک‌های سطح وادی رحمت تبریز دفن شده‌اند.
طبق آمار، تعداد ۲۲۶ هزار و ۷۰۶ شهید، ۵۸۳ هزار و ۸۴۵ جانباز و ۴۳ هزار و ۳۱۸ آزاده از مناطق و استان‌های مختلف کشور تقدیم انقلاب اسلامی شده که حدود ۳٫۵ درصد از آمار کشور متعلق به استان آذربایجان شرقی است.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب