۱۶:۵۷:۲۸ - دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احتمال تغییر زمین تمرین تیم تراکتورسازی تمرین تراکتورسازی تعطیل شد
آیرال خبر،تیم تراکتورسازی تبریز صبح امروز تمرین بدنسازی خود را در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار کرد. در این جلسه کلیه بازیکنان تراکتورسازی زیر نظر مربی بدنسازی تراکتورسازی تمرین کردند و تنها خالد شفیعی جداگانه تمرینات سبکی برگزار کرد. به گزارش آیرال خبر،در جلسه تمرینی امروز هم خبری از بازیکنان خارجی تراکتورسازی نبوده و احتمالا […]

آیرال خبر،تیم تراکتورسازی تبریز صبح امروز تمرین بدنسازی خود را در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار کرد. در این جلسه کلیه بازیکنان تراکتورسازی زیر نظر مربی بدنسازی تراکتورسازی تمرین کردند و تنها خالد شفیعی جداگانه تمرینات سبکی برگزار کرد.

به گزارش آیرال خبر،در جلسه تمرینی امروز هم خبری از بازیکنان خارجی تراکتورسازی نبوده و احتمالا این بازیکنان در اردوی ترکیه به تیم تراکتورسازی ملحق شوند.

با وجود کیفیت خوب زمین اختصاصی تراکتورسازی، امیر قلعه‌نویی و ایوب ذوالفقاری ظهر امروز از زمین چمن لشکر عاشورا بازدید کرده تا بخشی از تمرینات تاکتیکی تیم به این میدان انتقال یافته و فشار از روی چمن کمپ اختصاصی برداشته شود. تراکتورسازی در سال‌های گذشته نیز سابقه تمرین در زمین چمن لشکر عاشورا را دارد.

به دلیل فشار تمرینات تیم تراکتورسازی در دو روز گذشته با تصمیم کادر فنی این تیم، تمرین عصر امروز تراکتورسازی تعطیل و به بازیکنان استراحت داده شد.

فردا تیم تراکتورسازی دو جلسه تمرینی را برگزار می‌کند که طبق برنامه صبح به بدنسازی و بعد از ظهر کار با توپ و برنامه‌های تاکتیکی اختصاص یافته است.

ورزشی ۹۴/۱۰//۲۱

کدخبر۱۱۰۴۴۴

خبرنگار۱۲۵

انتهای پیام/

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب