۲۳:۰۸:۳۷ - دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتقا فرهنگ شهروندی با ساماندهی فرهنگسراهای خصوصی/ اجرای طرح شهردار مدرسه در ۸۱ مدرسه
آیرال خبر- معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز در نشست مدیران ستادی این معاونت اولویتها و رویکردهای فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برای سال جدید را تشریح کرد. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار و امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، حجت الاسلام احمد حمیدی در جلسه ای به همین منظور، اظهار داشت: […]

معاونت فرهنگی

آیرال خبر- معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز در نشست مدیران ستادی این معاونت اولویتها و رویکردهای فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برای سال جدید را تشریح کرد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار و امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، حجت الاسلام احمد حمیدی در جلسه ای به همین منظور، اظهار داشت: شهرداری تبریز با اجرای طرح  شهردار مدرسه در ۸۱ مدرسه، تدوین کتب آموزش شهروندی و ساماندهی فرهنگسراهای خصوصی به دنبال ارتقاء فرهنگ شهروندی و بسترسازی مطلوب برای مشارکت شهروندان در امور شهری است.

حجت الاسلام حمیدی از پیش‌بینی اعتبارات و ردیف‌های بودجه‌ای در بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز برای اجرا و توسعه برنامه‌ها و طرح‌های آموزش شهروندی در سطح شهر تبریز خبر داد و افزود: توجه ویژه به هویت ملی و محلی شهروندان و مخاطبان، ترویج سبک زندگی ایرانی –اسلامی مطابق بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، توانمند سازی و کارآفرینی و حمایت از  تولیدات داخلی با استفاده از کالای ایرانی  در راستای  عمل به شعار سال  در رأس برنامه‌های حوزه معاونت فرهنگی شهرداری قرار خواهد گرفت.

وی همچنین افزود: جلب مشارکت های اجتماعی، توسعه  ورزش همگانی، پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگ استفاده از فضای مجازی، تحکیم بنیان خانواده، ایجاد نشاط اجتماعی اولویت مسائل فرهنگی در سال جدید قرار دارد که باید با راهبردهای فرهنگی خلاقانه در راستای فرهنگ‌سازی گام برداریم.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز در عین حال با تأکید بر لزوم اثربخشی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی به شاخص‌ها و محورهای اصلی فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی شهرداری در سال آینده اشاره و تصریح کرد: معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری به عنوان ستاد سیاست‌گذار و برنامه‌ریز، اولویت‌های سخت افزاری و زیرساخت های فرهنگی را در سال ۹۸ به مناطق دهگانه را ابلاغ کرده است.

حمیدی افزود: بدین ترتیب اولویت‌های حوزه نرم افزاری، برنامه‌ها و طرحهای متعدد آموزشی و فرهنگی نیز در مرحله  طراحی و تدوین است تا جهت اجرا به مناطق دهگانه شهرداری ابلاغ گردد.

وی افزود: تمامی برنامه هایی که در حوزه این معاونت به انجام می رسد در خدمت سیاستهای مدیریت فرهنگی شهری و در راستای ارتقای سطح فرهنگ عمومی شهروندی و شهرنشینی است و امیدواریم با مجموعه برنامه هایی که در سطح فرهنگی اجتماعی برای شهروندان داریم، بتوانیم سطح مشارکت شهروندان و توجه آنها به مبانی مدیریت شهری را ارتقا بخشیم.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب