۲۱:۳۸:۰۲ - دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازگشت نیروهای امدادی شهرداری تبریز از شهرستان پل دختر
با پایان ماموریت کاروان امدادرسانی شهرداری تبریز در لرستان، این گروه با استقبال مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز به شهر خود بازگشت. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، شهردار تبریز در سفر اخیر خود به مناطق سیل زده کشور، از اتمام عملیات تخلیه آب در شهرستان پل دختر که یکی از ماموریت های […]

مدیریت پسماند

با پایان ماموریت کاروان امدادرسانی شهرداری تبریز در لرستان، این گروه با استقبال مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز به شهر خود بازگشت.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، شهردار تبریز در سفر اخیر خود به مناطق سیل زده کشور، از اتمام عملیات تخلیه آب در شهرستان پل دختر که یکی از ماموریت های مهم کاروان امدادرسانی شهرداری تبریز در آن شهرستان بود، خبر داده بود.

کاروان امدادرسانی شهرداری تبریز در پل دختر شامل کارکنان، پاکبانان و آتش نشانان شهرداری بود که به منظور تخلیه آب به دستور شهردار تبریز جهت امداد و کمک رسانی به هموطنان سیل زده اعزام شده بودند.

علیرضا اصغری، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز نیز در حاشیه استقبال از نیروهای امدادی شهرداری، ضمن قدردانی از خدمات آنان، اعلام کرد: در راستای دستور شهردار تبریز، به منظور رفت و روب و ترمیم این مناطق در اسرع وقت، یک کاروان دیگر راهی شهرستان پل دختر می شود.

شهرستان پل دختر از توابع استان لرستان  است که در ۱۰۰ کیلومتری خرم آباد قرار دارد و طی بارندگی های ابتدای سال درگیر سیلابی بی سابقه شد.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب