۲۳:۱۱:۱۲ - شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باشگاه تراکتورسازی با همکاری شهرداری تبریز استادیوم اختصاصی می سازد
آیرال خبر- مالک باشگاه تراکتورسازی با همکاری شهرداری تبریز یک استادیوم اختصاصی برای این باشگاه احداث می کند. به گزارش آیرال خبر به نقل از  شهریار، محمدرضا زنوزی مطلق در گفتگویی اعلام کرد که قصد دارد با همکاری شهرداری تبریز، یک استادیوم اختصاصی برای باشگاه تراکتورسازی تبریز احداث کند. زنوزی با اعلام این خبر گفت: […]

شهردار و زنوزی

آیرال خبر- مالک باشگاه تراکتورسازی با همکاری شهرداری تبریز یک استادیوم اختصاصی برای این باشگاه احداث می کند.

به گزارش آیرال خبر به نقل از  شهریار، محمدرضا زنوزی مطلق در گفتگویی اعلام کرد که قصد دارد با همکاری شهرداری تبریز، یک استادیوم اختصاصی برای باشگاه تراکتورسازی تبریز احداث کند.

زنوزی با اعلام این خبر گفت: شهرداری تبریز در واگذاری زمین برای احداث استادیوم اختصاصی به باشگاه تراکتورسازی کمک می کند. طی نشستی که با دکتر ایرج شهین باهر برگزار کردیم، قرار شد از سه محلی که از آن بازدید داشته ایم، شرایط هر کدام بطور کامل بررسی شده و پس از موقعیت سنجی، یکی از این نقاط برای احداث استادیوم اختصاصی تراکتورسازی، تخصیص یابد.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شده که چگونگی واگذاری زمین و صدور تمام مجوزهای لازم از سوی شهرداری تبریز بررسی شده و به ما اعلام شود.

مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز با اشاره به ضرورت خدمات دهی مناسب به هواداران این تیم، عنوان کرد: هواداران تراکتورسازی هر هفته حرکت خوب و نوینی به نمایش می گذارند و لازم است تا به این عزیزان بخوبی خدمات رسانی کنیم و از این رو سعی داریم یک استادیوم ایده آل که جوابگوی نیاز هواداران و در حد استادیوم های مدرن دارای تمام امکانات باشد، احداث کنیم.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب