۱۱:۳۲:۰۸ - چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طهرانچی مطرح کرد
تاکید هیات امنای دانشگاه آزاد بر غنی‌سازی آموزش عالی
آیرال خبر حمدمهدی طهرانچی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با آیرال خبر، با بیان اینکه اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد در چارچوب قوانین هیات امنا فعالیت می‌کنند، گفت: در حال حاضر دو بحث بسیار جدی در نظام آموزش عالی کشور مطرح است که پیشرفت علم و متناسب‌سازی تحصیل با اشتغال در این قالب […]

آیرال خبر
حمدمهدی طهرانچی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با آیرال خبر، با بیان اینکه اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد در چارچوب قوانین هیات امنا فعالیت می‌کنند، گفت: در حال حاضر دو بحث بسیار جدی در نظام آموزش عالی کشور مطرح است که پیشرفت علم و متناسب‌سازی تحصیل با اشتغال در این قالب قرار می‌گیرد.

وی افزود: در دانشگاه آزاد باید به صورتی برنامه‌ریزی شود که پیشرفت علمی کشور مدنظر قرار گرفته و دانشگاه آزاد در این پیشرفت نقش اساسی داشته باشد به طوری که هم کیفی‌سازی و هم تحرک بیشتر مورد تاکید است.

طهرانچی ادامه داد: متناسب‌سازی تحصیل با اشتغال نیز بسیار مورد تاکید است زیرا در آموزش عالی به غنی‌سازی نیاز داریم نه اینکه صرفاً به کیفی‌سازی بپردازیم و غنی‌سازی نیز به نیاز جامعه برمی‌گردد.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد عنوان کرد: دانشگاه آزاد سنگ بنای بسیار خوبی در آموزش عالی است و امیدواریم با توجه به ظرفیت این دانشگاه تا سال ۱۴۰۴ دانشگاه آ‌زاد به عنوان کنشگر فعال در بخش آموزش، تحقیقات و فرهنگ در کشور مطرح باشد.

شایان ذکر است، شب گذشته در جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی محمدمهدی طهرانچی، فریدون عزیزی و فرهاد رهبر به عنوان سه عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد تائید شدند.
کد خبر۱۰۰۰۳۳
انتهای پیام/