۲۰:۲۰:۳۲ - دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون مالی و اقتصادی شهردار منطقه ۲ تبریز خبر داد:
تخفیف ۲۵ درصدی عوارض پروانه های ساختمانی و ماده صد
معاون مالی و اقتصادی شهردار منطقه ۲ تبریز از تخفیف ۲۵ درصدی عوارض پروانه های ساختمانی به غیر از تفکیک و پرونده های ماده صد به غیر از جرایم خبر داد. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، رضا جانفشان نوبری گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی تبریز تخفیف ۲۵ درصدی عوارض برای مواد فوق […]

منطقه 2

معاون مالی و اقتصادی شهردار منطقه ۲ تبریز از تخفیف ۲۵ درصدی عوارض پروانه های ساختمانی به غیر از تفکیک و پرونده های ماده صد به غیر از جرایم خبر داد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، رضا جانفشان نوبری گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی تبریز تخفیف ۲۵ درصدی عوارض برای مواد فوق الذکر اعلام شده و این فرصت تا پایان خرداد سال جاری ادامه دارد.

وی اضافه کرد: بر این اساس کاهش ۲۵ درصدی پرداخت عوارض پروانه های ساختمانی و عوارض تخلفات ساختمانی، فرصتی استثنائی برای  شهروندان به شمار می آید که مراجعین می توانند از تخفیفات درنظر گرفته شده در سه ماهه نخست سال ۹۸ بهره مند شوند.

جانفشان اظهار داشت: به منظور افزایش رفاه حال شهروندان، همکاران این منطقه از شهرداری تبریز از تاریخ ۱۸ خرداد تا پایان همین ماه برای ارائه خدمات بهتر به مراجعان روزانه و بصورت یکسره از ساعت ۷:۳۰ تا ساعت ۱۸ آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

گفتنی است شهروندان می توانند برای دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر با شماره  ۳۳۳۰۵۸۷۸ معاونت مالی و اقتصادی منطقه تماس حاصل کنند.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب