۱۴:۱۶:۳۸ - پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشکیل کمیته ویژه آماده‌سازی تبریز برای پذیرایی از گردشگران جهان اسلامی در سال ۲۰۱۸
آیرال خبر: کمیته ویژه پیگیری و آماده‌سازی زیرساخت‌های گردشگری شهر تبریز برای پذیرایی از گردشگران کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ با دستور استاندار آذربایجان شرقی تشکیل شد. به گزارش آیرال خبر، اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸، گفت: هدف ما معرفی […]

آیرال خبر: کمیته ویژه پیگیری و آماده‌سازی زیرساخت‌های گردشگری شهر تبریز برای پذیرایی از گردشگران کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ با دستور استاندار آذربایجان شرقی تشکیل شد.

به گزارش آیرال خبر، اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸، گفت: هدف ما معرفی تبریز به عنوان یک شهر جهانی و افزایش جذب گردشگر در جهت ایجاد اشتغال و ارتقای درآمد سرانه مردم استان است.

وی خاطرنشان کرد: برای رسیدن به این هدف مهم باید زیرساخت‌ها و الزامات لازم را در بخش‌های مختلف فراهم کرده و تبریز را برای پذیرایی از گردشگران از هر لحاظ آماده کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی بر تشکیل کمیته ویژه‌ای برای پیگیری این مهم تاکید کرد و گفت: این کمیته راهکارهای لازم را در راستای آماده‌سازی زیرساخت‌های گردشگری شهر تبریز اتخاذ کرده و میزان دست‌یابی به اهداف را رصد خواهد کرد.

دکتر جبارزاده خاطرنشان کرد: بخشی از این ماموریت بر عهده دستگاه‌های اجرایی به ویژه شهرداری تبریز است و بخشی از کار نیز باید توسط بخش خصوصی و فعالان حوزه گردشگری انجام شود.

وی تصریح کرد: مدیریت استان و دستگاه‌های اجرایی با تمام توان برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنند و از بخش خصوصی هم انتظار داریم که به طور جدی در صحنه باشند، چرا که این کار در واقع متعلق به آنهاست.

گردشگری ۱۰/۱۰/۱۳۹۴

کد خبر ۱۱۰۴۲۸

کد خبرنگار ۱۲۲۵

انتهای پیام

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب