۱۰:۳۲:۲۳ - سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید دانشجویان ارمنستانی از منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس
تعدادی از دانشجویان رشته ایران شناسی دانشگاه دولتی ایروان در جمهوری ارمنستان به مدت دو روز از منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس دیدن کردند.
آیرال خبر به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس، دانشجویان ارمنی علاقمند به تاریخ و فرهنگ ایران طی دو روز حضورشان در ارس در قالب تور علمی – فرهنگی از آثار و اماکن تاریخی این منطقه همانند مجموعه کردشت، آبشار آسیاب و کلیسای سنت استپانوس بازدید کردند. سرپرست این تور و […]

آیرال خبر
به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس، دانشجویان ارمنی علاقمند به تاریخ و فرهنگ ایران طی دو روز حضورشان در ارس در قالب تور علمی – فرهنگی از آثار و اماکن تاریخی این منطقه همانند مجموعه کردشت، آبشار آسیاب و کلیسای سنت استپانوس بازدید کردند.

سرپرست این تور و رئیس انجمن حافظ درباره اهداف برگزاری این تور، گفت: انجمن حافظ با هدف توسعه روابط فرهنگی دو کشور ایران و ارمنستان، با هماهنگی سفارت ایران در ارمنستان و با مساعدت ویژه م و دانشگاه تبریز، این تور را ترتیب داده است.
نطقه آزاد ارس
جرج ابراهیمی افزود: غنای تاریخی منطقه و مهمان نوازی ایرانیان موجب خوشحالی گردشگران ارمنی شده و این دانشجویان علاقمندی خود را برای حضور بیشتر در ایران اعلام کرده اند.

انجمن حافظ موسسه مردم نهاد زیر نظر بنیاد سعدی اداره می شود و با هدف توسعه و تعمیق زبان و فرهنگ ایرانی در ارمنستان فعالیت می کند.این دومین تور دانشجویان ارمنی در منطقه آزاد ارس در طول یک سال گذشته است.

جمهوری ارمنستان واقع در شمال کشورمان، ۳۵ کیلومتر با جمهوری اسلامی ایران مرز مشترک دارد که از طریق مرز خداآفرین در منطقه آزاد ارس رفت و آمد زمینی بین دو کشور برقرار است.
کدخبر۱۰۰۰۶۴
انتهای پیام/

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب