۱۵:۵۶:۳۳ - چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تندیس «حسین قراملکی» در محله قراملک تبریز نصب می‌شود
شهردار تبریز گفت: تندیس حسین قراملکی، دونده بنام تبریزی ساخته و در محله قراملک نصب می شود. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در عیادت از حسین قراملکی دونده نام آشنای تبریز گفت: آقای قراملکی نماد ورزش دومیدانی و دو ماراتن در شهر تبریز هستند. او افزود: متاسفانه ایشان به […]

قراملکی 3.jpg

شهردار تبریز گفت: تندیس حسین قراملکی، دونده بنام تبریزی ساخته و در محله قراملک نصب می شود.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در عیادت از حسین قراملکی دونده نام آشنای تبریز گفت: آقای قراملکی نماد ورزش دومیدانی و دو ماراتن در شهر تبریز هستند.

او افزود: متاسفانه ایشان به اندازه کافی به جوانان معرفی نشده اند و همین کم کاری ها در معرفی الگو به جوانان و نوجوانان باعث سوق یافتن آنان به سمت چهره های دیگر شده است.

شهردار تبریز با تاکید بر نصب تندیس وی در محله قراملک اظهار داشت: یکی از وظایف مدیریت شهری معرفی و ارج نهادن به انسان هایی است که تمام عمر خود را در مسیر اعتلای فرهنگ و نام منطقه صرف کرده اند.

حسین قراملکی از دوندگان بنام شهر تبریز است که مقام های متعدد ملی و آسیایی در رده های مختلف سنی دارد. او بیش از سه دهه در مسیرهای مختلف استان به دویدن می پرداخت، به همین دلیل چهره وی برای بسیاری از شهروندان آشناست. قراملکی از مدتی پیش بدلیل مشکلات ریوی دچار بیماری شده است.

در این عیادت شکور اکبرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر تبریز و سعید نیکوخصلت عضو شورای شهر نیز حضور داشتند.

در پایان این عیادت تعدادی از لباس ها و کفش های حسین قراملکی به پیشنهاد سعید نیکوخصلت و موافقت شهردار تبریز به موزه فوتبال منتقل شد.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب