۲۲:۱۶:۱۶ - چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داور لیگ برتری، دیدار شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر را سوت می‌زند
آیرال خبر- یک داور لیگ برتری مصاف حساس شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر در هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور را قضاوت می کند. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران دیدار شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر از چارچوب بازی های هفته سی […]

داوران

آیرال خبر- یک داور لیگ برتری مصاف حساس شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر در هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور را قضاوت می کند.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران دیدار شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر از چارچوب بازی های هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال کشور را اعلام کرد.

بر این اساس، قضاوت این دیدار بر عهده محمدرضا اکبریان، یکی از داوران لیگ برتری است. این داور اهل کرج چند روز قبل در تیم داوری دربی سرخابی های تهران حضور داشت. در بازی شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر، اکبریان را مهدی الوندی و امیر قاسمی به عنوان کمک ‌داور، یاری می کنند. امید جمشیدی به عنوان داور چهارم و صادق نوری نیز ناظر داوری این دیدار است.

دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر از ساعت ۱۶:۴۵ فردا چهارشنبه ۲۱ فروردین به صورت همزمان با شش دیدار دیگر در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز برگزار می شود.

تماشای این دیدار حساس و شش امتیازی که تأثیر بسزایی در حفظ سهمیه فوتبال آذربایجان شرقی در لیگ دسته یک فوتبال کشور دارد، همچون سایر دیدارهای شهرداری تبریز، رایگان است.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب