۱۳:۲۰:۵۸ - چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درودگر: شفر حق صحبت در مورد تیم ما را ندارد!
مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: شفر حق صحبت در مورد تیم مارا ندارد. منطقه آذربایجان شرقی، صادق درودگر در واکنش به مصاحبه اخیر سرمربی استقلال در مورد رقم قراردادهای خارجی باشگاه تراکتورسازی اظهار کرد: در روزهای قبل از یک بازی حساس، یک سرمربی آن‌هم کسی که در آلمان کار کرده، از لحاظ حرفه‌ای حق صحبت در […]

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: شفر حق صحبت در مورد تیم مارا ندارد.

منطقه آذربایجان شرقی، صادق درودگر در واکنش به مصاحبه اخیر سرمربی استقلال در مورد رقم قراردادهای خارجی باشگاه تراکتورسازی اظهار کرد: در روزهای قبل از یک بازی حساس، یک سرمربی آن‌هم کسی که در آلمان کار کرده، از لحاظ حرفه‌ای حق صحبت در مورد تیم حریف را ندارد و این صحبت‌ها مصداق حاشیه‌سازی بوده و از سرمربی‌ حرفه‌ای همچون وینفرد شفر بعید است.

وی افزود: اینگونه صحبت‌ها در حیطه وظایف یک سرمربی نمی‌گنجد و اگر قرار باشد چنین صحبت‌هایی انجام شود باشگاه استقلال مدیر و مدیرعامل دارد و وی باید در این مورد اظهار نظر کند نه سرمربی!

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: آیا آقای شفر قراردادهای ما را دیده است و می‌داند که رقم آن‌ها به ریال است یا دلار و در این مورد اظهار نظر می‌کند؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: مطمئناً آقای شفر قراردادهای ما را ندیده‌اند و اظهار نظر ایشان واقعیت ندارد؛ چراکه قراردادهایمان به صورتی منعقد شده است که شاید از قرارداد خود ایشان با استقلال کمتر باشد!
انتهای پیام

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب