۲۱:۲۱:۱۳ - دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح سامان‌دهی باغ گلستان
دستفروشان باغ گلستان تبریز به محل جدید منتقل می شوند
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ تبریز از انتقال دستفروشان باغ گلستان به بازارچه قدیمی گجیل خبر داد. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، یداله ابراهیم پور ضمن اعلام خبر فوق افزود: طرح سامان‌دهی باغ گلستان و انتقال دستفروشان باغ گلستان به بازار گجیل با همکاری شهرداری منطقه ۴، در حال اجرا است […]

باغ گلستان

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ تبریز از انتقال دستفروشان باغ گلستان به بازارچه قدیمی گجیل خبر داد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، یداله ابراهیم پور ضمن اعلام خبر فوق افزود: طرح سامان‌دهی باغ گلستان و انتقال دستفروشان باغ گلستان به بازار گجیل با همکاری شهرداری منطقه ۴، در حال اجرا است که در این راستا عملیات آماده سازی محل جدید توسط منطقه ۴ به اتمام رسیده و عوامل خدمات شهری منطقه ۸ طی روزهای آتی دستفروشان باغ گلستان را به بازارچه گجیل هدایت خواهند کرد.

ابراهیم پور افزود: اجرای این طرح، علاوه بر رونق‌بخشی به بازار قدیمی گجیل، معضل دستفروشی و شرایط اجتماعی باغ گلستان را ارتقا داده و باغ گلستان را به مکانی فرهنگی اجتماعی تبدیل کرده و باغ گلستان به مکان گردشگرپذر شهر تبدیل خواهد شد.

وی در پایان از حمایت های فرماندار تبریز، معاون امنیتی و سیاسی فرمانداری و معاون خدمات شهری شهرداری تبریز تقدیر کرده و اظهار امیدواری کرد طی روزهای آتی شاهد بازگشت آرامش به باغ تاریخی گلستان باشیم.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب