۱۹:۵۹:۴۸ - سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوست داریم دوباره به لیگ برتر فوتسال برگردیم
رییس هیات مدیره باشگاه دبیری گفت: اگر شرایط فراهم باشد علاقه داریم به لیگ برتر فوتسال برگردیم. شهرام دبیری درباره کنارکشیدن تیم فوتسال دبیری از لیگ برتر و دوری یکساله این تیم از مسابقات لیگ، گفت: سال گذشته و بعد از جلسه با علی کفاشیان و مهدی تاج هم تصمیم داشتیم که در لیگ شرکت کنیم […]

رییس هیات مدیره باشگاه دبیری گفت: اگر شرایط فراهم باشد علاقه داریم به لیگ برتر فوتسال برگردیم.

شهرام دبیری درباره کنارکشیدن تیم فوتسال دبیری از لیگ برتر و دوری یکساله این تیم از مسابقات لیگ، گفت: سال گذشته و بعد از جلسه با علی کفاشیان و مهدی تاج هم تصمیم داشتیم که در لیگ شرکت کنیم ولی بعضی از بازیکنان ما به تیم مس سونگون رفته بودند و امکان برگشت آنها نبود. مدیرعامل باشگاه مس گفت بازیکنان شما با ما تمرین کرده اند و روی آنها حساب کرده ایم. اگر بازیکنان ما از مس بر می گشتند، این تیم از لیگ کنار می کشید. برای همین از حضور در لیگ انصراف دادیم.

وی افزود: اگر شرایط فراهم باشد خودمان هم علاقه داریم که به لیگ برتر فوتسال برگردیم. هرچند در اینباره تصمیم گیری و صحبتی نداشته ایم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه دبیری تبریز درباره شرایط این باشگاه برای بازگشت به لیگ برتر فوتسال، تصریح کرد: اولین موضوع این است که تعامل با کمیته فوتسال و فدراسیون فوتبال دوطرفه باشد. بحث دیگر این است که بتوانیم تیم خوبی ببندیم.
u

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب