۰:۲۹:۱۰ - شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیداراعضای سرای اهل قلم وموسسه شمیم شهدا با خانوده شهید خلیل پور
دیداراعضای سرای اهل قلم وموسسه شمیم شهدا با خانوده شهید خلیل پور   به گزارش آیرال خبر ،مدیر کانون سرای اهل قلم  در این دیدار با تاکید بر حفظ ارزشهای ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: خانواده های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید پاس داشته شود. پری ناز اسبلی ادامه […]

دیداراعضای سرای اهل قلم وموسسه شمیم شهدا با خانوده شهید خلیل پور

 

به گزارش آیرال خبر ،مدیر کانون سرای اهل قلم  در این دیدار با تاکید بر حفظ ارزشهای ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: خانواده های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید پاس داشته شود.

پری ناز اسبلی ادامه داد تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

و تصریح کرد:خانواده  شهداء وایثارگران قشری ارزشمند برای مردم ، نظام وانقلاب اسلامی هستند که خدمت به آنان برای همه  مسئولین افتخاری بزرگ و الهی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر جامعه ما به خانواده های شهداء به عنوان بهترین الگو و سرمشق نگاه می کنند افزود: شهداء و جانبازانی که در پیروزی انقلاب اسلامی نقشی بسزا و ارزشمندداشتند با اهدای جان و مال خود بیشترین خدمت را به نظام و انقلاب اسلامی ارائه کردند و جزو ارزشمندترین ذخائر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی خانواده های شهدا را گنجینه های ارزشمند انقلاب و نظام دانست و تصریح کرد: مسئولین و دست اندرکاران امر هرچه برای خدمت به این عزیزان تلاش کنند باز هم مدیون خون شهدای عزیز خواهند بود.

وی با بیان اینکه اقتدار و قدرت امروز ایران برگرفته از رشادت های شهداء ومقاومت خانواده های عزیز آنها است، گفت: اینکه امروز ایران به عنوان یک کشور مقتدر درنیا اعلام موضع می کند به برکت خون شهداء و از خودگذشتگی خانواده های معظم آنها است.

این گزارش حاکیست،شهید جاویدالاثر اکبر خلیل پور در عملیا ت مطلع الفجر درمنطقه گیلان غرب به درجه رفیع شهادت نایل شد .

پری ناز اسبلی :باید دربرابر صبر خانواده شهدا سر تعظیم فرود آورد. باهر لبخند خانواده شهدا روح جدیدی درکالبد انسان ساری میشود

اجتماعی

کدخبر۱۱۰۸۹۷

انتهای پیام/

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب