۲۱:۵۸:۳۶ - جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هواشناسی آذربایجان شرقی اطلاعیه داد؛
رگبار باران، رعد و برق و آبگرفتگی معابر در راه استان/ توصیه هایی به شهروندان
اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای شرایط جوی استان را از تاریخ ۲۳ تا ۲۷ خرداد ناپایدار اعلام کرد. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، طبق اطلاعیه شماره ۱۳ اداره کل هواشناسی استان نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط ناپایدار جوی را به طور متناوب، ناشی از گذر امواج ناپایدار و […]

باران بهاری در زمستان تبریز

اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای شرایط جوی استان را از تاریخ ۲۳ تا ۲۷ خرداد ناپایدار اعلام کرد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، طبق اطلاعیه شماره ۱۳ اداره کل هواشناسی استان نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط ناپایدار جوی را به طور متناوب، ناشی از گذر امواج ناپایدار و شرایط فصلی و محلی را در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب طی روزهای پنجشنبه (۹۸.۳.۲۳) تا دوشنبه (۹۸.۳.۲۷) در استان نشان می دهد که موجب رخداد برخی پدیده های جوی می شود.

بر این اساس، انتظار می رود کلیه نواحی استان به ویژه نواحی شمالی و شرقی روزهای پنجشنبه و جمعه رشد ابرهای همرفتی طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، رگبار باران و رعد و برق و وزش تندبادهای لحظه ای را تجربه کنند.

رگبار باران و رعد و برق، احتمال آبگرفتگی معابر، بارش تگرگ و اصابت صاعقه در نواحی مستعد از مخاطرات جوی اعلام شده است که به عموم شهروندان توصیه می شود از تردد و اتراق در مسیر رودخانه ها، مسیل ها و مناطق مرتفع خودداری کنند.

مدیریت بحران شهرداری تبریز نیز در نامه ای به معاون خدمات شهری و اجرایی، شهرداران مناطق، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در این باره هشدارهای لازم را داده است.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب