۱۷:۳۵:۴۱ - پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقام آقا معلم از تراکتور
ساغلام هک شد!
به گزارش “آیرال خبر”، تیم تراکتورسازى تبریز در چهارچوب هفته ۲۵ لیگ برتر فوتبال کشور (جام خلیج فارس)، بار دیگر در یک بازى خانگى و حساس و این بار برابر پیکان شکست خورد تا باخت در لیگ برتر هم به کارنامه عملکردى ساغلام اضافه شود و این تیم بیش از پیش شرایط بحرانى را تجربه […]

به گزارش “آیرال خبر”، تیم تراکتورسازى تبریز در چهارچوب هفته ۲۵ لیگ برتر فوتبال کشور (جام خلیج فارس)، بار دیگر در یک بازى خانگى و حساس و این بار برابر پیکان شکست خورد تا باخت در لیگ برتر هم به کارنامه عملکردى ساغلام اضافه شود و این تیم بیش از پیش شرایط بحرانى را تجربه کند.

هواداران تراکتور که در این بازى امید فراوانى داشتند تا با پیروزى برابر پیکان، تا حدودى طعم تلخ شکست هاى متوالى در آسیا را فراموش کنند، با اشتباه فاحش دروازه بان نامطمئن برزیلى، دروازه خود را باز شده دیدند تا بار دیگر “مجید جلالى” سرمربى سابق تراکتور با دست پر تبریز را ترک کند.

تراکتور که پس از روى کار آمدن ساغلام شکستى را در لیگ برتر متحمل نشده بود ، در ادامه باخت هاى آسیایی اش ، طعم باخت در لیگ برتر را هم چشید تا سردرگمى و سرگیجه هاى تراکتور همچنان بلاى جان این تیم باشد.

شکست خانگى امروز تراکتور برابر پیکان، اوضاع بحرانى این تیم را بحرانى تر از قبل کرد تا به نوعى ساغلام که به تعبیرى به دنبال هک کردن کامپیوتر مجید جلالى و پیکان بود، در کسرى از ثانیه و با اشتباه مرگبار دروازه بانش، “هک” شود و سه امتیاز حساس دیگرى را از دست بدهد.

در این دیدار تراکتور از ارائه فوتبالی زیبا نیز عاجز بود و عملا قافیه را به حریف در هردو جبهه واگذار کرد.
نه نشانی از پاس کاری های سریالی و تیکی تاکا بود و نه خبری از نتیجه گیری!
به نظر می رسد که عدم استقبال هواداران از دیدارهای خانگی بازیکنان و کادرفنی تیم را دچار نوعی بی انگیزگی مفرط کرده و نشانی از سور و شوق و عطش نتیجه گیری دیده نمی شود.
اوج کار ساغلام و شاگردانش در ۳۰ دقیقه پایانی بود که نتوانست پیکان ۹ نفره را در زمین خودی تهدید کند!
اخراج دو بازیکن آبی پوش میهمان در سی دقیقه ی پایانی بدبین ترین هواداران تراکتور را هم به تغییر نتیجه امیدوار کرده بود ولی ساق های ناتوان سرخ پوشان میدان، آب سردی بود که بر پیکر تماشاگران ریخت و آن ها را غمگین و سرخورده راهی خانه هایشان کرد.
تراکتور با قبول این شکست همچنان ۲۹ امتیازی ماند تا رده نازل ۱۰ را کماکان صاحب شود.
اما پیکان با سه امتیاز این دیدار خارج از خانه، ۴۱ امتیازی شد تا فعلا به جایگاه سوم جدول صعود کند.
با توجه به تعطیلی لیگ، تراکتور دو بازی آسیایی را در پیش دارد که به ترتیب در ۱۴ و ۲۲ اسفند ماه در امارات و ایران برگزار خواهد کرد و این دو بازی می تواند عیار واقعی ساغلام را به نمایش بگذارد.
به نظر می رسد که سال ۹۶ سالی پر از غم و اندوه برای میلیون ها هوادار تراکتور است که روزهای تلخش پایانی ندارد…

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب