۱۸:۰۶:۵۵ - دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کسب رتبه برتر کشوری توسط روابط عمومی هیات فوتبال
ساکت و بى ادعا ؛ مثل ” آقا رضا “!
” روابط عمومى هیأت فوتبال آذربایجان شرقى به عنوان روابط عمومى برتر در بین هیأت هاى فوتبال کشور برگزیده شد “! این خبر، کوتاه ترین و البته مهم ترین خبرى بود که دیروز و امروز به گوش رسید و با وجود تازگى و اهمیت آن، در میان خبرهاى متعدد و متنوع ورزشى، کم تر مورد […]

” روابط عمومى هیأت فوتبال آذربایجان شرقى به عنوان روابط عمومى برتر در بین هیأت هاى فوتبال کشور برگزیده شد “!

این خبر، کوتاه ترین و البته مهم ترین خبرى بود که دیروز و امروز به گوش رسید و با وجود تازگى و اهمیت آن، در میان خبرهاى متعدد و متنوع ورزشى، کم تر مورد توجه و تبلیغ قرار گرفت؛ موفقیتى که بدون تردید، مرهون زحمات و مدیریت بى هیاهو و به دور از حاشیه، ” رضا تقیون ” ، مدیر روابط عمومى هیأت فوتبال استان بوده است.

رضا تقیون، از آن دست مدیران حوزه روابط عمومى به شمار مى رود که طى قریب به دو دهه فعالیت و حضور در این مسوولیت، همواره روى ریل ” خادمى بى ادعا و بدون حاشیه ” حرکت و در سکوتى توأم با وقار، در نقش “ضربه گیر” سازمان متبوعش ایفاى نقش کرده است.

تقیون، در این مدت، از منظر مسوولیت سازمانى اش، همواره پاى ثابت تمامى اتفاقات دو دهه اخیر فوتبال تبریز و آذربایجان بوده و همچون حافظه تاریخى این اتفاقات، نقش سوپاپ اطمینان را نیز ایفا کرده و حتى در مقطعى قربانى حوادثى شده که خود جریان ساز و ایجادگر آن نبوده است.

پایگاه خبرى آیرال خبر، این موفقیت چشمگیر را خدمت این مدیر موفق و بى ادعا تبریک عرض مى نماید.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب