۱۹:۰۷:۳۶ - سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش شهردار تبریز به حواشی یک انتصاب؛
شخصا در انتصاب مدیران تصمیم می گیرم
شهردار تبریز در واکنش به انتصاب مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی گفت: جوسازی ها بدین خاطر است که برخی به دنبال تحمیل گزینه های مدنظر خود برای تحقق اهداف شخصی شان بودند. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتصاب حجت الاسلام قدوسی به عنوان مدیرعامل سازمان […]

دیدار شهردار تبریز با سرکنسول جمهوری آذربایجان در تبریز

شهردار تبریز در واکنش به انتصاب مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی گفت: جوسازی ها بدین خاطر است که برخی به دنبال تحمیل گزینه های مدنظر خود برای تحقق اهداف شخصی شان بودند.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتصاب حجت الاسلام قدوسی به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: اهمیت حوزه فرهنگ، هنر و ورزش در کهن شهری همچون تبریز ایجاب می‌کرد که فردی پاکدست و محبوب که بین اقشار مختلف مردم از مقبولیت قابل توجهی برخوردار است به عنوان یک مسئول در رأس این سازمان قرار بگیرد.

شهردار تبریز با اشاره به سابقه فعالیت‌های فرهنگی حجت الاسلام قدوسی، او را فردی خوش فکر، خوش نام و صاحب نظر در حوزه‌های فرهنگی معرفی کرد که می‌تواند در تحقق اهداف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گام‌های مؤثری بردارد.

وی در واکنش به برخی حواشی پیرامونی این انتصاب، متذکر شد: متأسفانه انتصابات در شهرداری به گونه‌ای است که برخی افراد در پی دخالت برای تحمیل افراد مد نظر خود هستند و با توجه به نقش مؤثر و محتمل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در تحولات سیاسی پیش رو، این جوسازی‌ها نمود بیش‌تری پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه اجازه نخواهیم داد برخی‌ها از امکانات شهرداری برای تحقق اهداف شخصی خود استفاده کنند، تصریح کرد: همانطور که پیش تر هم اعلام کرده‌ام، در انتخاب مدیران شهرداری به هیچکس باج نخواهم داد و همچنان شخصاً در مورد افراد تصمیم می‌گیرم.

شهین باهر در پاسخ به سوالی در مورد نقش امام جمعه تبریز در انتصاب حجت الاسلام قدوسی به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اعلام کرد: واقعیت این است که امام جمعه تبریز، پدر معنوی همه ما محسوب شده و منویات ایشان همواره برای ما قابل احترام است، اما بنده در انتخاب مدیران شهرداری به جهت اینکه خوب و بد اقدامات آنها پای عملکرد من نوشته می‌شود، خودم شخصاً تصمیم می‌گیرم.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب