۲۰:۵۸:۴۰ - یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرار شهردارى از منطقه خطر با برد 6 امتيازى
شهرداری اوج گرفت!
تیم فوتبال شهردارى تبریز در ادامه روند موفقیت آمیز هفته هاى اخیر خود بعد از ظهر امروز با پیروزى برابر صباى قم، فراز بزرگ خود از منطقه خطر و صغود به رده هاى میانى جدول را استارت زد. به گزارش آیرال خبر شاگردان سیروس دین محمدى در بازى هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول […]

تیم فوتبال شهردارى تبریز در ادامه روند موفقیت آمیز هفته هاى اخیر خود بعد از ظهر امروز با پیروزى برابر صباى قم، فراز بزرگ خود از منطقه خطر و صغود به رده هاى میانى جدول را استارت زد.

به گزارش آیرال خبر شاگردان سیروس دین محمدى در بازى هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان عصر امروز در تبریز صباى قم را با سه گل از پیش رو برداشتند تا با عبور از منطقه خطر، صعودى دو پله اى در جدول داشته باشند و با قرار گرفتن در رتبه سیزدهم، به آرامشى نسبى برسند.

توپچى هاى شهردارى که هفته قبل نیز در مسجد سلیمان دست به کار بزرگى زده و صدرنشین لیگ را متوقف کرده بودند، با پیروزى امروز برابر صباى بحران زده امیدهاى خود براى بقاء را افزایش دادند.

شهردارى که پس از حضور سیروس دین محمدى به شکل مشهودى متحول شده به دنبال افزایش امتیازات خود در ۵ بازى باقى مانده خواهد بود تا با حاشیه امنیت بیشترى لیگ امسال را به پایان ببرد.
شهرداری در این دیدار بازی را طوفانی آغاز کرد و با دو گل در دقایق ۹ و ۱۴ توانست نبض بازی را در دست بگیرد.
نیمه اول علیرغم حملات دامنه دار شهرداری با همان دو گل به پایان رسید.
به نظر می رسید که شاگردان دین محمدی در نیمه دوم کار را تمام شده می دانستند و هیچ عطشی برای گلزنی نداشتند و همین عاملی شده بود تا راه راه پوشان میدان، توپ و میدان را در اختیار بگیرند و بارها و بارها خطر ساز شوند.
در این دقایق محسن زاده سنگربان جوان شهرداری بارها منجی تیمش شد تا مهاجمان حریف را ناکام سازد.
شاگردان عظیم کلانتری مربی جوان قمی ها که با غیبت محمد مومنی عملا هدایت صبایی ها را برعهده داشت، با ارائه یک بازی شتاب زده و احساسی حملالت بی نتیجه ای را تدارک می دیدند و در یکی از ضدحمله ها این پیمان رنجبری بود که گل سوم میزبان را به ثمر رساند تا تماشاگران نفس راحتی بکشند و از پیروزی تیمشان مطمئن شوند

اما این پایان کار نبود و جهانگیر عسگری در دقایق پایانی بازی، بالاخره عقده گشایی کرد و تک گل تیمش را زد تا کمی از سنگینی شکست قمی ها بکاهد.
در این دیدار اضافه وزن بسیاری از بازیکنان صبا توی چشم میزد و خستگی و بی انگیزگی بازیکنان شهرداری نمود بیشتری داشت.
بی شک سیروس دین محمدی باید روی نکات بدنسازی و روحی و روانی تیمش کار کند تا در هفته های پایانی به بحران بر نخورد.
گفتنى است شهردارى تبریز با بردى که امروز به دست آورد ۳۱ امتیازى شد و بالاتر از ماشین سازى دیگر نماینده فوتبال تبریز در رده ۱۳ قرار گرفت.

شهردارى در هفته بیست و هشتم لیگ، دوشنبه هفته آینده ۲۸ اسفندماه، در اراک میهمان آلومینیوم این شهر خواهد بود.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب