۲۱:۱۸:۲۴ - سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار تبریز:
شهرداری تبریز مصمم به شکوفایی ظرفیت‌های «پارک بزرگ» است
شهردار تبریز، پارک بزرگ تبریز را از قابلیت‌های بالقوه کلان‌شهر تبریز عنوان کرد و گفت: شهرداری تبریز، مصمم به شکوفایی ظرفیت‌های متنوع این مجموعه است. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین‌باهر، در مراسم آغاز جشنواره پارک بزرگ تبریز با بیان این مطلب، خاطرنشان کرد: پارک بزرگ، از قدیمی‌ترین و بکرترین بوستان‌های […]

جشن بزرگ قربان

شهردار تبریز، پارک بزرگ تبریز را از قابلیت‌های بالقوه کلان‌شهر تبریز عنوان کرد و گفت: شهرداری تبریز، مصمم به شکوفایی ظرفیت‌های متنوع این مجموعه است.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین‌باهر، در مراسم آغاز جشنواره پارک بزرگ تبریز با بیان این مطلب، خاطرنشان کرد: پارک بزرگ، از قدیمی‌ترین و بکرترین بوستان‌های کشور ات، اما متاسفانه در طول سال‌ها وضعیت مناسبی نداشته‌است.

وی اضافه کرد: طرح اجرایی این پارک، در فازهای مختلف ورزشی، تفریحی و تجاری، مد نظر شهرداری تبریز است.

شهردار تبریز، با بیان اینکه تبریز، به عنوان «آراسته‌ترین شهر کشور» شناخته شده‌است، اظهار داشت: حوزه معاونت خدمات شهری، تمام همت خود را برای حفظ این جایگاه افتخارآمیز به کار گرفته‌ است.

وی اضافه کرد: علی رغم مشکلات مالی که گریبان‌گیر شهرداری‌ها شده، شهرداری تبریز، پروژه‌های مهم عمرانی و خدماتی را هدفگذاری کرده و پیش می‌برد.

شهردار تبریز، همچنین با قدردانی از تدارک جشنواره پارک بزرگ تبریز گفت: برنامه‌های تجمعی، علاوه‌بر ارتقای روحیه نشاط، می‌تواند زمینه‌ساز همکاری و مشارکت عمومی در شهر باشد، از این رو لازم است از تلاش همکاران منطقه۴ قدردانی کنیم.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب