۱۲:۲۱:۲۷ - شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توتال
عربستان برای امضای قرارداد با ایران، به ما چراغ سبز نشان داد
آیرال خبر مدیر مالی شرکت نفتی توتال اعلام کرد که قبل از امضای توافق گازی بین ایران و این شرکت، عربستان در جریان این توافق بوده و با امضای آن موافق بوده است. شرکت نفتی توتال می‌گوید قبل از آنکه قرارداد گازی اخیر با ایران را امضا کند، موافقت عربستان سعودی با این توافق را […]

آیرال خبر
مدیر مالی شرکت نفتی توتال اعلام کرد که قبل از امضای توافق گازی بین ایران و این شرکت، عربستان در جریان این توافق بوده و با امضای آن موافق بوده است.

شرکت نفتی توتال می‌گوید قبل از آنکه قرارداد گازی اخیر با ایران را امضا کند، موافقت عربستان سعودی با این توافق را به دست آورده است.

بنابر اعلام خبرگزاری رویترز، «پاتریک دو لا چواردییر»، مدیر مالی توتال که طی تماس تلفنی در برنامه‌ای به همراه تنی چند از تحلیلگران سخن می‌گفت، دیروز پنجشنبه اظهار داشت که عربستان سعودی قبل از امضای توافق مهم گازی با ایران، به توتال چراغ سبز نشان داده بود.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد تأثیرات ژئوپولتیک اختلافات بین عربستان و ایران گفت: «این دو کشور به صورت عملگرا فعالیت می‌کنند و سعودی‌ها [از این توافق] اطلاع داشتند و قبل از امضای آن چراغ سبز نشان دادند».

وی در مورد قیمت نفت نیز گفت که دلیلی بر افزایش قیمت نفت وجود ندارد.

ایران ۱۲ تیر قرارداد توسعه میدان گازی پارس جنوبی را با شرکت فرانسوی توتال امضا کرد.
کد خبر ۱۰۰۰۱۱۱
انتهای پیام/

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب