۱۵:۱۶:۳۰ - شنبه ۲۲ ارد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار تبریز:
قصد تیم‌داری نداریم/تراکتور را نمی خواهیم
به گزارش آیرال خبر، شهردار تبریز ضمن رد هرگونه تصمیم برای خرید باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد شهرداری تیم داری را در سیاست فعالیت های ورزشی خود ندارد. مهندس ایرج شهین باهر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برخی اظهار نظرها مبنی بر احتمال اقدام شهرداری برای خریداری باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: هرچند موفقیت همه […]

به گزارش آیرال خبر، شهردار تبریز ضمن رد هرگونه تصمیم برای خرید باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد شهرداری تیم داری را در سیاست فعالیت های ورزشی خود ندارد.

مهندس ایرج شهین باهر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برخی اظهار نظرها مبنی بر احتمال اقدام شهرداری برای خریداری باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: هرچند موفقیت همه تیم های ورزشی و باشگاه ها به ویژه تراکتورسازی به دلیل علاقه مندی شهروندان، آرزوی شهرداری است، اما بنده و تاجایی که اطلاع دارم کلیت شورای محترم شهر بر این عقیده ایم که امکانات و اعتبارات ورزشی شهرداری بیشتر در خدمت ورزش همگانی قرار گیرد.

باهر افزود: البته شاید پیشنهادها و دیدگاه های متفاوت نیز در این باره مطرح باشد ولی در هرحال تا موضوع در شورای شهر تایید و پیگیری نشود، این اتفاق نمیتواند رخ بدهد.

شهردار تبریز تاکید کرد هدف شهرداری بیشتر این است که به ورزش‌ همگانی بپردازد تا عموم  شهروندان عملا ورزش کنند و از این طریق، نشاط و سلامت فردی و اجتماعی در شهر ارتقا یابد.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب