۰:۵۱:۴۸ - چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین شکست خطیبی رقم خورد
ماشین سازی حریف تیم دسته اولی نود ارومیه نشد!
تیم فوتبال ماشین‌سازی در دیداری تدارکاتی مقابل نود ارومیه نتیجه را واگذار کرد. به گزارش آیرال خبر به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین‌سازی تبریز، شاگردان رسول‌ خطیبی عصر امروز در آخرین بازی تدارکاتی اردوی پیش‌فصل مقابل نود ارومیه ناکام ماندند. سبزقباها که با گل دقیقه ۵۷ از حریف خود پیش افتاده بودند، در نهایت […]

تیم فوتبال ماشین‌سازی در دیداری تدارکاتی مقابل نود ارومیه نتیجه را واگذار کرد.

تیم فوتبال ماشین‌سازی در دیداری تدارکاتی شکست خورد

به گزارش آیرال خبر به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین‌سازی تبریز، شاگردان رسول‌ خطیبی عصر امروز در آخرین بازی تدارکاتی اردوی پیش‌فصل مقابل نود ارومیه ناکام ماندند.

سبزقباها که با گل دقیقه ۵۷ از حریف خود پیش افتاده بودند، در نهایت با گل از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۷۶ و گل دیگری در دقیقه ۸۵ نتیجه را به حریف واگذار کردند.

خطیبی برای این دیدار ابتدا از نفرات اصلی خود در ترکیب استفاده کرد و با توجه به فشار بدنی وارد شده به بازیکنان طی اردوی ۱۰ روزه اخیر، جهت پیشگیری از مصدومیت آنان، از اواسط نیمه دوم، دست به تغییر ترکیب زد و بازیکنان جوان که پیش‌تر فرصتی برای ارائه توانایی خود را نداشتند، راهی میدان کرد.

اردوی ۱۰ روزه ماشین‌سازی فردا، چهارشنبه ۲۶ تیرماه به پایان می‌رسد و دور جدید تمرینات از روز شنبه هفته آینده پیگیری می‌شود.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب