۱۴:۳۷:۳۶ - جمعه ۱۲ آبا ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده چلومرغی مجلس شورای اسلامی
کتر محمدامین سرکهکی فعال اجتماعی و سیاسی کشور در طی ارسال یاداشتی به رسانه مردمی ایرال خبر و رک خبر: بنظرتون چرا باید یک کاندید در تبلیغات انتخابات مجلس چندین میلیارد هزینه کند تا پاش به مجلس برسد تا ماهانه ۲۰میلیون حقوق بگیرد؟؟ مگر در ۴سال با ماهی ۲۰ میلیون چقدر میشود! که حاضره چندین […]

کتر محمدامین سرکهکی فعال اجتماعی و سیاسی کشور در طی ارسال یاداشتی به رسانه مردمی ایرال خبر و رک خبر:
بنظرتون چرا باید یک کاندید در تبلیغات انتخابات مجلس چندین میلیارد هزینه کند تا پاش به مجلس برسد تا ماهانه ۲۰میلیون حقوق بگیرد؟؟
مگر در ۴سال با ماهی ۲۰ میلیون چقدر میشود! که حاضره چندین میلیارد هزینه کند تا اون صندلی خانه ملت رو صاحب شود!؟
معمای پیچیده ای نیست این ادم ن تنها بخاطر دفاع از حق و حقوق مردم به مجلس نمیرود بلکه بخاطر بریز و بپاش های مجلس میرود و خوب میداند از امتیازات ویژه ای که داره میتونه ده ها برابر هزینه تبلیغات به جیب بزنه!!
خیلی جالب هست یک اسپانسر چرا باید در تبلیغات برای رای اوردن یک کاندید میلیاردها هزینه کند!؟ ایا میخواد کشورش پیشرفت کنه؟ ایا میخواد فرد شایسته که درد مردمو میفهمه ب مجلس بره؟ یا دنبال اینه کسی بره که بتونه جیب ایشونو پر کنه؟!
در عجبم چرا مردم این واقعیت هارو میبینند ولی بخاطر یک چلو مرغ رای به این ادم میدهند؟!

یادمه در تبلیغات یک کاندید که داشت چلو مرغ میداد به یک جوان گفتم ایندتو چقدر ارزون فروختی ایا اینده ات !کشورت ارزشش اندازه یک چلو مرغه!؟
گفت اینم نخورم از دستم میره!؟
همین تفکر هاست که نمیذاره کشور پیشرفت کنه. مقصر خودما هستیم وقتی ما اینده خودمونو و کشورونو به یک چلو مرغ میفروشیم چه توقع داریم فلان مقام به چند میلیارد نفروشه؟!
تاسف بار بود یک جوان نخبه و دانشمند در یکی از شهرها رای پنجمم نیاورد ولی یک نفر ک شاید مدرکشم پولی بوده و بویی از غیرت و وجدان نبرده بود رای اورد !!!!
واقعا وقتی رای دادنمون بخاطر قوم گرایی یا همین چلومرغ هست چه توقع داریم این مجلسی ها درد مردمو فرباد بزنند؟ وقتی نگرش ما مردم به انتخابات به یک چلومرغ بسته هست چه توقع داریم برجام تو ۲۰ دقه تصویب نشه؟؟


به ولله قسم میخورم دو سوم نماینده ها حتی از یک برگ برجام سردر نمیارند اخه دامپزشک و معلم نگارش دبستان و معلم ورزش ومهندس صنایع غذایی و چشم پزشک از کجا بفهمه هسته ای چیه و اون بند های برجام چی میگه؟

پایگاه خبری تحلیلی رک خبر:منبع

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر تلگرام آیرال خبر نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب