۱۷:۰۲:۳۹ - دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در حاشیه ی استیضاح وزیر ورزش
نمایندگان تبریز در خواب؟!/ گذر پوست به دباغخانه خواهد افتاد!
به گزارش آیرال خبر، نامه ی تعدادی از نمایندگان مجلس در خصوص استیضاح وزیر ورزش در حالی خبرساز شده است که نامی از نمایندگان شاخص و همیشه در صحنه ی تبریز نیست! بر اساس همین گزارش، وجود علایم و سیگنال های روشن و واضحی از وجود فساد در ورزش و به ویژه رشته پرطرفدار فوتبال […]

به گزارش آیرال خبر، نامه ی تعدادی از نمایندگان مجلس در خصوص استیضاح وزیر ورزش در حالی خبرساز شده است که نامی از نمایندگان شاخص و همیشه در صحنه ی تبریز نیست!

بر اساس همین گزارش، وجود علایم و سیگنال های روشن و واضحی از وجود فساد در ورزش و به ویژه رشته پرطرفدار فوتبال باعث شده تا خانه ملت نیز در این مورد حساس شود و خواهان پاسخگویی نفر اول ورزش کشور باشد

این در حالی ست که علیرغم اجحاف ها، حق خوری ها و بی عدالتی هایی که در حق تیم پرطرفدار آذربایجان یعنی تراکتور شده، بسیاری از تمایندگان مطرح و ذینفوذ استان و تبریز روزه سکوت گرفته و حتی از امضای این لایحه نیز سرباز زده اند!

حال این سوال پیش می اید که یا این نمایندگان علاقه ای به ورود به حوزه ورزش ندارند و یا در جریان حق خوری ها و فساد در فوتبال نیستند و یا به نوعی مدیون وزیر ورزش و رییسش (حسن روحانی) هستند که اینگونه ماجرا را زیر سیبیلی رد کرده اند!

آیا فردا این نمایندگان محترم و معزز نیازی به آرای همین هواداران تراکتور نخواهند داشت؟

آیا انتخابات اسفند ماه امسال را فراموش کرده اند؟

آقایان و خانمها:

گذر پوست به دباغخانه خواهد افتاد!

عادل جعفرموحد