۰:۱۴:۰۷ - یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهتاج:
هیات فوتبال در واگذاری امتیاز شهرداری تصمیم‌گیرنده نیست/ دو روز فرصت داریم تا جلوی فاجعه را بگیریم!
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: تا ۱۴ مرداد فرصت داریم تا مدارک انتقال امتیاز شهرداری تبریز به علم و ادب تبریز را به سازمان لیگ ارسال کنیم که اگر این اتفاق رخ ندهد سهمیه استان در این رقابت‌ها به لیگ دسته سوم تنزل خواهد یافت. ایوب بهتاج  درباره روند واگذاری مالکیت تیم فوتبال شهرداری […]

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: تا ۱۴ مرداد فرصت داریم تا مدارک انتقال امتیاز شهرداری تبریز به علم و ادب تبریز را به سازمان لیگ ارسال کنیم که اگر این اتفاق رخ ندهد سهمیه استان در این رقابت‌ها به لیگ دسته سوم تنزل خواهد یافت.

ایوب بهتاج  درباره روند واگذاری مالکیت تیم فوتبال شهرداری تبریز اظهار داشت: با توجه به اینکه باشگاه شهرداری قصد واگذاری مالکیت تیم فوتبال دسته یکی خود را داشت، از نخستین روزهای بحث واگذاری مقرر شد که سهمیه این تیم در استان حفظ شود.

وی افزود: بر اساس اعلام شهردار تبریز، تنها مشتری این تیم در استان باشگاه علم و ادب تبریز است که قصد حفظ این سهمیه در تبریز را دارد. به همین خاطر، روند واگذاری به این باشگاه توسط شهرداری تبریز طی و این سهمیه به باشگاه علم و ادب تبریز واگذار شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: پس از واگذاری این سهمیه توسط شهرداری تبریز، به ما اعلام شد تا روند اداری کمیسیون ماده ۵ را طی کنیم و اقدامات لازم در این مسیر نیز طی شده است و از نظر ما این واگذاری هیچ مشکل خاصی ندارد.

بهتاج در پاسخ به این سوال که «در صورت قطعیت واگذاری، دلیل مخالفت‌های هیات فوتبال استان با این موضوع چیست؟»، تصریح کرد: تصمیم‌‌گیرنده درباره واگذاری سهمیه، شهرداری تبریز است، نه ما و نه سازمان دیگر. ما نمی‌توانیم در این زمینه تصمیم‌گیری کنیم. حالا شهرداری تصمیم گرفته تا سهمیه را به تنها مشتری بومی واگذار کند. هیات فوتبال نیز تاکنون درباره مخالفت خود با ما نامه‌نگاری نداشته و در صورتی که مشکلی نیز از نظر قانونی وجود دارد ما خوشحال می‌شویم که به ما گزارش شود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: من مصاحبه‌های رییس هیات فوتبال استان را از گوشه و کنار شنیدم و نمی‌دانم دلیل این صحبت‌ها چیست. روند قانونی طی شده و کسی نمی‌تواند در این زمینه به خاطر نظرات شخصی تصمیم بگیرد.

بهتاج در ادامه این گفت‌وگو، از باقی ماندن امتیاز لیگ یکی آذربایجان‌شرقی در استان ابراز خوشحالی کرد و گفت: از روز نخست دغدغه همه ما این بود که این سهمیه در استان حفظ شود و حالا خوشحالیم که با واگذاری این سهمیه، مشکلی که در استان مازندران رخ داد در استان ما تکرار نشد، ولی نمی‌دانستیم کسانی به فکر موضوعاتی غیر از حفظ سهمیه در استان هستند. بایستی هر چه سریعتر اقدامات لازم صورت گیرد تا این سهمیه از دست نرود و در فصل پیش روی شاهد حضور نماینده استان در دسته یک باشیم.

وی یادآور شد: واگذاری سهمیه شهرداری تبریز به علم و ادب می‌تواند باعث رشد و شکوفایی استعدادهای موجود در استان شود.‌ شاید خوشحال‌ کننده‌ترین خبری که در طی این ۴ ماه شنیدم، خبر واگذاری این سهمیه به باشگاه علم و ادب بود که باعث می‌شود جوانان استان بتوانند از این سهمیه بهترین استفاده ممکن را داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان هشدار داد: تا ۱۴ مرداد فرصت داریم تا سهمیه فوتبال استان را در لیگ دسته یک حفظ کنیم. برای این کار باید مدارک انتقال امتیاز شهرداری تبریز به علم و ادب تبریز به سازمان لیگ فرستاده شود که اگر این اتفاق رخ ندهد این سهمیه به دسته سوم سقوط خواهد کرد. حالا که سهمیه شهرداری در تبریز باقی‌مانده ما دوست نداریم اتفاق تلخی مثل استان مازندران رخ دهد و باید همه دست به دست هم دهیم تا از رخ دادن فاجعه جلوگیری کنیم.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب