۷:۵۵:۲۸ - چهارشنبه ۲۹ شهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش شدید الحن دکترمحمدامین سرکهکی به شورای اسلامی شهرتهران
دکتر محمدامین سرکهکی در گفتگویی با پایگاه خبری تحلیلی آیرال خبر به اتفاقات اخیر شورای شهر تهران: شوراى شهر پنجم نیامده، ترکاند؛ خرید ٢١ دستگاه پژوى پارس و ٢١ عدد تبلت براى استفاده اختصاصى اعضاء شورا پ.ن: تَکرار کنید! عضویت در شورا طعمه نیست ! این فعال سیاسی اجتماعی اظهار داشت:کمتر از یک ماه از […]

دکتر محمدامین سرکهکی در گفتگویی با پایگاه خبری تحلیلی آیرال خبر به اتفاقات اخیر شورای شهر تهران: شوراى شهر پنجم نیامده، ترکاند؛ خرید ٢١ دستگاه پژوى پارس و ٢١ عدد تبلت براى استفاده اختصاصى اعضاء شورا
پ.ن: تَکرار کنید!
عضویت در شورا طعمه نیست !

این فعال سیاسی اجتماعی اظهار داشت:کمتر از یک ماه از آغاز به کار رسمی شورای پنجمی‌ نمی‌گذرد. بعد از قضیه مترو سواری اشرافی شورایی‌ها این بار ولخرجی آنها برای خرید #تبلت و #ماشین نو موج حاشیه ها راه انداخته است. در این یک ماه سندی رو شده که شورایی ها بیش از یک میلیارد برای خرید ۲۱ خودرو و ۲۱ تبلت داده اند.


دکترسرکهکی در پایان افزود:
مرور بخشی از نامه امام علی (علیه السلام) به اشعث بن قیس فرماندار آذربایجان برای اعضای شورا واجب است تا بدانند عضویت در شورا برای آنان #طعمه نیست بلکه #امانت است بر گردن آن ها : «وَ إِنَّ عَمَلَکَ لَیْسَ لَکَ بِطُعْمَهٍ وَ لَکِنَّهُ فِی عُنُقِکَ أَمَانَهٌ» «فرمانداری برای تو، وسیله آب و نان نیست، بلکه امانتی است در گردن تو»

این پول میشه چقدر لوزم تحریر واسه فقرا؟!
چطور کسی فکری به حال تردد خودروهای با عمر بالای ۲۰ سال در تهران نمی کند آنوقت اعضای شورا نمیتوانند سوار ماشین با عمر ۵ سال شوند؟!

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب