۰:۲۶:۵۲ - جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرینازاسبلی :مشاورجامعه اسلامی کارگران و معین ستاد پشتیبانی مدافعان حرم درنشست هم اندیشی جامعه اسلامی کارگران مطرح کرد حمایت از ملت سوریه علاوه بر اینکه جنبه تعبدی دارد، تضمین‌کننده مصالح ملی است
آیرال خبر،درنشست توجیهی جامعه اسلامی کارگران مطرح شد پری نازاسبلی مشاورجامعه اسلامی کارگران استان آشرقی با اشاره به نبرد مدافعان حرم در سرمای استخوان‌سوز سوریه، گفت: حمایت از ملت سوریه علاوه بر اینکه جنبه تعبدی دارد، تضمین‌کننده مصالح ملی است. به گزارش آیرال خبر،اعزام رزمندگان به سوریه و عراق، دفاع از این کشورها نیست بلکه […]

آیرال خبر،درنشست توجیهی جامعه اسلامی کارگران مطرح شد

پری نازاسبلی مشاورجامعه اسلامی کارگران استان آشرقی با اشاره به نبرد مدافعان حرم در سرمای استخوان‌سوز سوریه، گفت: حمایت از ملت سوریه علاوه بر اینکه جنبه تعبدی دارد، تضمین‌کننده مصالح ملی است.
به گزارش آیرال خبر،اعزام رزمندگان به سوریه و عراق، دفاع از این کشورها نیست بلکه دفاع از اسلام است؛ امروز جنگ اسلام و کفر در سرزمین سوریه و عراق است.
اکنون که برای همه امکان عزیمت به این کشور و جهاد در این راه محقق نیست، می توان با پشتیبانی مالی برای تامین مایحتاج اولیه رزمندگان، از آنان حمایت کرد.
وی اظهارکرد: با حمایت از مدافعان حرم در پشت جبهه ها، توفیق جهاد و مبارزه با تروریست های تکفیری برای مردم فراهم می شود.
این آسیب شناس اجتماعی با اشاره به اینکه حادثه عاشورا نکته نیست بلکه یک جریان است، ادامه داد: برخی در کنار یزیدیان امروز هستند و یزیدیان دیروز را لعن می کنند و یزیدیان امروز آمریکا، انگلیس و اسرائیل هستند.
وی ابراز داشت: همچنین این افراد عادت ندارند امام امروز را بشناسند و می خواهند بگویند ما دوستدار امام دیروز هستیم و یقین بدانید این افراد حقه باز هستند و این نوعی ضلالت است.

اسبلی با تاکید بر اینکه قطعات مثبت و منفی تاریخ همواره تکرار می شود، اظهار داشت: یکی از زیباترین قطعات مثبت تاریخ در واقعه کربلا یاوری یاران امام حسین(ع) است و هرچه داشتند برای اسلام و امام زمان خود گذاشتند.

مشاورجامعه اسلامی کارگران با اشاره به اینکه قطعه زیبا و نورانی یاوری یاران امام حسین(ع) در هشت سال دفاع مقدس تکرار شد، ابراز داشت: امروز قسمت زیبای عاشورا در رفتن جوانان ما به سوریه در حال تکرار است و قسمت زشت عاشورا در این است که دشمنان در تلاش هستند تا ما را از امام زمانمان جدا کنند.
.
وی ضرورت جمع‌آوری کمک‌های مردمی اعم از نقدی و غیرنقدی مانند تغذیه، پوشاک، پتو و امثال این موارد اشاره می‌کند، به ویژه اینکه در فصل زمستان و سرما هستیم پس لوازم گرمایشی بیشتر مورد نیاز است

مدافعان حرم جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و در مقابل تکفیری هایی که از طریق استکبار جهانی تغذیه و تامین مالی و نظامی می شوند، مبارزه می کنند بنابراین بر ما واجب است که برحسب وظیفه انسانی، شرعی و ذاتی خود از این دلاوران حمایت کنیم

گزارش
.۹۵/۹/۲۶

کدخبر۱۱۰۸۸۳

خبرنگار۱۲۵

انتهلی پیام

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب