۱۸:۱۸:۳۲ - سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:
«پورمحمدی» استاندار آذربایجان شرقی می‎شود
آیرال خبر- رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: با توافق وزارت کشور و مجمع نمایندگان استان، «محمدرضا پورمحمدی» استاندار آذربایجان شرقی می‎شود. محمد وحدتی اظهار کرد: آقای دکتر پورمحمدی، برای انتصاب پست استاندار آذربایجان شرقی از سوی وزارت کشور به مجمع نمایندگان استان معرفی شده است. وی اضافه کرد: ظهر امروز، جلسه‎ای به این منظور […]

آیرال خبر- رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: با توافق وزارت کشور و مجمع نمایندگان استان، «محمدرضا پورمحمدی» استاندار آذربایجان شرقی می‎شود.

محمد وحدتی اظهار کرد: آقای دکتر پورمحمدی، برای انتصاب پست استاندار آذربایجان شرقی از سوی وزارت کشور به مجمع نمایندگان استان معرفی شده است.

وی اضافه کرد: ظهر امروز، جلسه‎ای به این منظور با حضور نمایندگان استان برگزار شد و دکتر پورمحمدی از برنامه‎هایش گفت و نهایتا با موافقت اکثر نمایندگان استان، با انتصاب ایشان به عنوان استاندار آذربایجان شرقی، موافقت شد.

وی تاکید کرد: اگر مورد خاصی پیش نیاید، پورمحمدی، استاندارمی‎شود.

گفتنی است؛ محمد رضا پورمحمدی، متولد سال ۱۳۳۷ در تبریز و دانش آموخته دکتری برنامه ریزی شهری از دانشگاه یو وی سی سی انگلستان و از اساتید دانشگاه تبریز است، از سوابق اجرایی او می‎توان به ریاست دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه تبریز، ریاست دانشگاه تبریز و رایزن علمی ایران در ترکیه و اوکراین اشاره کرد. پورمحمدی سابقه همکاری با جهاد دانشگاهی، صدا و سیما و نهضت سوادآموزی را نیز در کارنامه خود دارد.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب