۱۵:۳۷:۱۸ - سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یدالله جعفری
‍ ⁉️ اشتباهات داوری و تایید غیر فنی آفساید فردوسی‌پور به ضرر تراکتور تمام شد
‍: اشتباهات داوری و تایید غیر فنی آفساید فردوسی‌پور به ضرر تراکتور تمام شد. ⚽️آیرال خبر،بی شک جزء باورهای کاذب ما که اشتباه داوری جزو فوتبال است و به هیچ عنوان تمام شدنی هم نیست. امااشتباه گزارشگر جز بازی نیست. همه ما می دانیم که درس گرفتن از اشتباهات، امری بسیار مهم ومقدس است. در […]

‍: اشتباهات داوری و تایید غیر فنی آفساید فردوسی‌پور به ضرر تراکتور تمام شد.

⚽️آیرال خبر،بی شک جزء باورهای کاذب ما که اشتباه داوری جزو فوتبال است و به هیچ عنوان تمام شدنی هم نیست. امااشتباه گزارشگر جز بازی نیست.
همه ما می دانیم که درس گرفتن از اشتباهات، امری بسیار مهم ومقدس است. در برنامه نودنیز به اشتباه خود اعتراف کردید.اما چه سودی در نتیجه بازی رقم خورد.
اما در عمل نمی توانیم به چنین گفته ای پایبند بمانیم. ذهنمان در هر قدم به جنگ با ما می آید و می خواهد آن اشتباه را دوباره تکرار کنیم.
گاهی ما واقعیات را به نوعی در ذهن خود تغییر می دهیم که گویا اصلا مرتکب هیچ اشتباهی نشده ایم. متاسفانه برای درک و درس گیری از یک اشتباه، ابتدا باید به انجام شدن آن اعتراف کنید. معمولا تمایلی به داشتن حس بد نداریم و به همین دلیل هم، چشمان خود را بر روی حقیقت می بندیم.

🎤آقای فردوسی پور
اشتباه شماآشکار بود که پایه فنی نداشت هیجان کاذب شما باعث کتمان واقعیت بازی شد!
چرابایدرونده دوام موفقیت های تراکتور کاسته گردد؟خیلی خوبه گزارشگربه اندازه وظایف خود اظهار نظرکند.
انجام کاری پس از موعد فایده ندارد بایستهٔ آن است
کهن‌ترین منبع ضرب‌المثل را برای شما اشاره وتذکر دهم.
نوشدارویی و بعد از مرگ سهراب آمدی
سنگدل این رو عین بازی می‌خواستی حالا درنود چرا
اگر اثبات حقی متوقف بر بیان آن است که اگر بیان نشود حقی کتمان یا نابود می‌شود، اینجا اظهار حق واجب است.عادل در گزارشگری عادل نبود!!