آیرال خبر،تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، در همان نیمه اول کار میهمانش را یکسره کرد.

به گزارش آیرال خبر،در چارچوب هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، دو تیم گسترش فولاد تبریز و پدیده مشهد به مصاف هم رفته اند که نیمه اول این بازی با پیروزی سه بر صفر تیم میزبان به پایان رسیده است.

گسترش فولاد در این بازی با ترکیب گئورگی گئورگیف، سید امید نظامی پور، مرتضی اسدی، محمد نصرتی، مگنو باتیستا، محمد ابراهیمی، مهدی کیانی، شهرام گودرزی، مصطفی اکرامی، سعید دقیقی و داریوش شجاعیان وارد میدان شد.

تیم پدیده نیز با ترکیب نفرات معین عباسیان، محمد حسین مرادمند، کریم احمدی، غلام حسین بادامکی، یونس شاکری، میلاد غریبی، میرمهدی خیری، ابوالحسن جعفری، میثم نقی زاده، ایگور پراهیچ و علیرضا حیدری به میدان رفت.

این مسابقه از ساعت 15 با سوت تورج حق‌وردی آغاز شد و در دقیقه 10 مسابقه، شوت مهدی کیانی از روی ضربه آزاد را دروازه بان تیم پدیده برگشت داد و توپ برگشتی را امید نظامی پور به سمت دروازه شوت زد و این بار، توپ به تیرک دروازه اصابت کرد و در نهایت، مگنو باتیستا توانست گل اول بازی را وارد دروازه معین عباسیان کند.

پس از این گل، بازی کمی متعادل تر شد و توپ بیشتر در میانه میدان جریان داشت؛ تا این که محمد ابراهیمی در دقیقه 38 با شوتی سرکش از راه دور توانست دروازه پدیده را برای دومین بار باز کند.

در دقیقه 41 بازی، گسترشی ها حرکت خوبی به سمت دروازه حریف ایجاد کردند و داریوش شجاعیان محوطه جریمه شده و مدافع تیم پدیده بر روی این بازیکن خطا انجام داد و تورج حق وردی نقطه پنالتی را اعلام کرد. سعید دقیقی نیز پشت توپ ایستاد و موفق شد سومین گل تیمش را هم به ثمر برساند تا گسترشی ها با پیروزی قاطع سه بر صفر به رختکن بروند.

ورزشی 94/8/9

کدخبر110222

خبرنگار125

انتهای پیام/

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.