آیرال خبر،بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

پنجم آذر مصادف است با روزی که حضرت امام خمینی(ره)، آن حکیم الهی، شجره طیبه بسیج را که ریشه در خاک کربلا دارد و شاخه هایش سر به افلاک می ساید، کاشت تا ما امروز شاهد سایه افکنی آن در سرتاسر جهان باشیم. بی تردید در دوران دفاع مقدس اگر تفکر بسیجی حاکم نبود ما نمی توانستیم در جنگی نابرابر و در مصاف با استکبار جهانیِ تا بُن دندان مسلّح، پایداری کنیم و این تفکر و ایمان بسیجی بود که معادلات و محاسبات مادی استراتژیست های جهانی را به هم زد و دشمنان انقلاب اسلامی ایران را با شکست مواجه ساخت.
امروز اگر استکبار جهانی در مقابل رشد علمی و تکنولوژیک ما به بهانه های واهی در قالب مذاکرات هسته ای سنگ اندازی کرده و حتی فراتر از آن در اجرای برجام تعلل می ورزد ، در حقیقت از اقتدار فراگیر معنوی بسیج می هراسد و الّا دشمنان ما اولاً می دانند که ایران اسلامی به دنبال تولید سلاح هسته ای نیست و ثانیاً سال ها طول می کشد که ما در تولید انرژی هسته ای به تراز آن ها برسیم. پس در حقیقت آن ها از اقتدار معنوی بسیج می ترسند و می دانند اگر این تفکر جهانی شود، استکبار جهانی آب خوش از گلویش پایین نخواهد رفت و منافع مادی و شیطانی آنها به مخاطره خواهد افتاد.

این که استکبار جهانی با توسل به رسانه های فراگیرش تلاش می کند چهره بسیج را مخدوش جلوه دهد ریشه در همین ترس دارد. چرا که این لشکر مخلص الهی است که از اول انقلاب تا کنون نگذاشته است استکبار جهانی در تمام حوزه ها اعم از سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی، اجتماعی، فناوری و … به اهداف شوم خود نائل شود و تمام فتنه های فتنه انگیزان را با یک اشارت مقام عظمای ولایت خنثی کرده است و نمونه بارزش فتنه سال 88 بود که بسیج توانست این طرح اسرائیلی- آمریکایی را با شکست مفتضحانه مواجه سازد.
بسیج از چنان انرژی و پتانسیلی برخوردار است که توانسته است گره های کور اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و … را باز کند و اگر امروز استکبار جهانی در تحریم اقتصادی ایران به نتییجه نرسیده است، در سایه مقاومت و استقامت بسیجی وار امت ایران اسلامی است.
اینک سپاه عاشورا ضمن عرض تبریک فرارسیدن هفته بسیج به تمامی بسیجیان ولایتمدار و عاشورایی، دوشادوش سایر نیروهای مسلح متعهد و انقلابی با شهداء پیمان می بندد که در دفاع از ارزش ها و آرمان های مقدس شهداء و در صیانت از حریم ولایت لحظه ای غفلت نورزیده و تا این پرچم مقدس انقلاب اسلامی ایران را به دست حضرت بقیه ا… الاعظم(عج) نسپرده است، از پای ننشسته و تا آخرین قطره خون در رکاب فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت ا.. امام خامنه ای(مدظله العالی) بسیجی وار آماده جانفشانی می باشد.

اجتماعی 94/8/4

کدخبر110304

خبرنگار125

انتهای پیام/

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.