نشست خبری رئیس شورای اسلامی تبریز

آیرال خبر- رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهرداری و شورای شهر تبریز جلوی فساد سیستماتیک را سد می کند.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، شکور اکبرنژاد امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: با وجود تشدید فشارهای اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه و شرایط خاص اقتصادی شورا و شهرداری تلاش کرده جلوی فساد سیستمیک را بگیرد.

وی ادامه داد: تغییر در برخی سیستم‌ های خدمات ‌رسان رخ داده و وقتی رای صادره در شهرداری مرکز با پیامک به افراد اطلاع داده می‌شود فساد کاهش می یابد.

اکبرنژاد با اشاره به اینکه شورا را سیاسی نمی ‌بینم، ادامه داد: امروز با همه مشکلاتی که وجود دارد جناح ‌بندی در شورا معنایی ندارد.

وی با بیان اینکه شورا و شهرداری روی موضوع شهر فروشی و تراکم فروشی حساس است، افزود: ما حساسیت جدّی بر این مسایل داریم و مصمم هستیم در محلات کم برخوردار برای بهره مندی اهالی و رفاه ساکنان این مناطق از فضای سبز، پارک جدید ایجاد کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر اینکه شهرداری در یک اقدام مناسب مناقصات و مزایده‌ها را بر روی سایت گذاشته است، گفت: ما نیز تلاش کرده‌ایم مناقصات محدود را به حداقل برسیم، همچنین در دوره‌های گذشته عدالت در تمام مناطق رعایت نمی‌شد اما در این خصوص با تلاش مدیران نگاه عادلانه شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه محیط زیست یکی از مسائل مهم در تبریز است، افزود: شورای شهر به این موضوع توجه ویژه دارد، زمانی که ما در شورای اول بودیم آبِ تبریز از خودِ تبریز تامین می ‌شد ولی امروز اگر زرینه رود را قطع کنیم تبریز بی ‌آب می ‌ماند.

اکبرنژاد ادامه داد: در چندین منطقه شهرداری برای ایجاد فضای سبز پارک‌های محله‌ای خوبی احداث شده که شاهد تحول در این خصوص هستیم.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.