آیرال خبر- تیم والیبال شهرداری تبریز با شکست مقابل پیکان از صعود به مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال بازماند.

به گزارش آیرال خبر، تیم‌های شهرداری تبریز و پیکان تهران در چارچوب دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال کشور از ساعت ۱۶ در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری سه-صفر تیم مهمان به پایان رسید.

شاگردان عادل بناکار که در این بازی به دنبال کسب سومین پیروزی متوالی خود بودند، عملکرد خوبی در امتیازات ابتدایی ست نخست دیدار داشتند اما رفته‌رفته پیکان توانست برتری خود را بر حریف دیکته کرده و این ست را با برتری ۲۵-۱۸ به پایان برساند.

در ست دوم تیم مهمان شروع خوبی داشت و توانست اختلافی ۴ امتیازی با شهرداری تبریز ایجاد کرد که این اختلاف در ادامه به ۸ امتیاز رسید. شاگردان ترکاشوند این ست را نیز با نتیجه ۲۵-۱۷ به پایان رساندند تا تنها یک ست دیگر تا پیروزی در این بازی فاصله داشته باشند.

سومین ست بازی را بازیکنان شهرداری تبریز بهتر آغاز کردند و از حریف خود پیش افتادند اما در ادامه پیکان عملکرد بهتری داشت و بازی را به تعادل کشاند. در نهایت این ست نیز با برتری ۲۶-۲۴ پیکان به پایان رسید تا شاگردان بناکار با شکست سه-صفر در این بازی، از حضور در مرحله پلی‌آف رقابت‌ها ناامید شوند.

در حالی که این بازی حساسیت زیادی برای شهرداری تبریز داشت، نسبت به بازی‌های گذشته استقبال بیشتری از آن صورت گرفت اما باز هم سالن شهید اقدمی پر نشد.

پیش از آغاز بازی، فرهاد نظری افشار، کاپیتان تیم میزبان به سمت نیمکت پیکان رفته و به اعضای این تیم خوش‌آمد گفت.

در حاشیه این دیدار، حدود یک هزار و ۵۰۰ هواداری که در سالن حضور داشتند، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را که روز جمعه با استقلال تهران بازی می‌کند، مورد تشویق خود قرار دادند.

علی‌رغم شکست و ناامید شدن هواداران از صعود به پلی‌آف، بازیکنان شهرداری تبریز در پایان بازی تشویق شدند.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.