آیرال خبر- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید نظارت در بازار به شدت تقویت شود، گفت:‌ مردم وقتی برخورد با گران فروشی و احتکار را می‌بینند، امیدوار می‌شوند و می‌توان با تقویت نظارت‌ها، قیمت‌ها را کنترل کنیم.

به گزارش آیرال خبر، محمدرضا پورمحمدی ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در جنگ اقتصادی همه نهادها باید با همدلی و هماهنگی در راستای حل مشکلات مردم تلاش کنند اظهار داشت: اقلام مورد نیاز مردم به وفور در کشور و استان، حتی بیش از سال گذشته وجود دارد  اما در توزیع مشکلاتی ایجاد شده ‌که باید رفع شود و بر توزیع کالاها نظارت مستقیم صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه اولویت اول مدیران استان، تامین مایحتاج مردم در شب عید است افزود: میوه شب عید در انبارها به حد کافی ذخیره شده و به زودی پس از اعلام ستاد کشوری تنظیم بازار، با برپایی غرفه‌های توزیع در استان، میوه‌ها با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تامین شکر مورد نیاز استان گفت: از ۲۰ هزار تن شکری که برای استان درنظر گرفته شده است، باید ۵ هزار تن به سهمیه خانوار اختصاص یابد، ضمن اینکه باید برای اطمینان از تامین شکر مورد نیاز صنایع غذایی استان، با درخواست از تهران، میزان سهمیه استان را تا ۳۰ هزار تن افزایش دهیم.

وی با تاکید بر اینکه باید نظارت در بازار به شدت تقویت شود ابراز داشت: مردم وقتی برخورد با گران فروشی و احتکار را می‌بینند، امیدوار می‌شوند و می‌توان با تقویت نظارت‌ها، قیمت‌ها را کنترل کنیم.

پورمحمدی با انتقاد از برخی مدیرانی که از دفتر خود خارج نمی‌شوند و در میدان حضور ندارند گفت: برخی بی‌تفاوت هستند و مدیر این زمانه نیستند، این زمانه می‌گذرد ولی باید این دوران را با مدیریت بهتری عبور کنیم.

وی با بیان اینکه اولویت اصلی کشور، حل مشکلات مردم و به ویژه تامین مایحتاج مردم است، اضافه کرد: نظارت بر بازار باید تشدید شود، چراکه اگر کالاها حتی با تن بالایی هم به بازار تزریق شود، نظارت نباشد همه زحمات هدر می‌رود.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.