تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه :
حوزه : آذربایجان شرقی, اخبار
شماره : 34064
تاریخ : ۱۸ فروردین, ۱۴۰۰ :: ۲۰:۵۴
استاندار آذربایجان شرقی: گره تمام مشکلات در گرو تولید و کارآفرینی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: گره تمام مشکلات حتی مشکلات فرهنگی و اجتماعی در گرو تولید، کارآفرینی و فعالیت های اقتصادی است.
گره تمام مشکلات در گرو تولید و  کارآفرینی است

به گزارش آیرال خبر، محمدرضا پورمحمدی امروز در دیدار با خانم پریناز محمدی، بانوی منتخب طرح "زنان کارآفرین برتر کشور با تاکید بر حمایت از کارآفرینان اظهار داشت: برای تحقق شعار سال، همه امکانات استان برای رفع مشکلات و موانع موجود در حوزه تولید، صنعت و کارآفرینی بسیج می شود.

وی افزود: توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مرهون تلاش بی دریغ انسان های خدوم و دلسوزی است که همواره پیشرفت و تعالی کشور را سرلوحه خود قرار داده و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ برای خود می دانند. پورمحمدی ادامه داد: گره تمام مشکلات حتی مشکلات فرهنگی و اجتماعی در گرو تولید،  کارآفرینی و فعالیت های اقتصادی است. وی با اشاره به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی بر ضد ملت ایران، گفت: تولید داخلی توانسته تحریم ها را خنثی کند و اگر در گذشته و سال قبل تولید و توانمندی داخلی ارتقا نمی یافت، طبیعتا فشار تحریم ها بسیار بیشتر می شد. پورمحمدی با اشاره به فعالیت بدون تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی استان در شرایط کرونایی و تحریم، افزود: تولیدکنندگان سربازان اصلی میدان مبارزه با تهاجم اقتصادی هستند و در برهه های حساس تحریم، مردانگی خود را بیش از پیش به اثبات رسانده اند. استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت:  مجموعه های تولیدی نقش بسیار مهمی در توسعه و شکوفایی اقتصادی استان دارند و با رعایت استانداردهای بین المللی، روز به روز بر کمیت و کیفیت محصولات تولیدی خود می افزایند. گفتنی است خانم پریناز محمدی در طرح ملی "انتخاب مردمی زنان کارآفرین برتر" که توسط معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و با آرای مردم برگزار شد، رتبه برتر را کسب کرد.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای آیرال خبر محفوظ می باشد.