به گزارش آیرال خبر، محمدیوسف شاکری اظهار داشت: همزمان با انتشار اطلاعیه لیست کاندیداهای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو توسط فرمانداری، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی کاندیداهای این شورا را تبریز، آذرشهر و اسکو اعلام کرد.

وی با بیان اینکه پس از بیش از پنج ماه جلسات مستمر و بررسی‌های مختلف لیست نهایی بر اساس ساز و کار مردمی نهایی شده است، گفت: در سازوکار این دوره از انتخابات که متفاوت با دوره‌های گذشته بوده، نظر سنجی‌ها، آرای مجامع عمومی و اقشار، آرای مجامع احزاب و ارزیابی شاخص‌های انقلابی‌گری مورد توجه قرار گرفته است.

اسامی نامزدهای ائتلاف نیروهای انقلاب در تبریز

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان‌شرقی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس یازدهم را اولویت اصلی این شورا اعلام کرد و گفت: کاندیداهایی که میثاق نامه پذیرش ساز و کار را امضا کرده‌اند برای وحدت و انسجام بیشتر با لیست نهایی همراهی کنند.

وی با بیان اینکه در انتخابات مجلس یازدهم مشکلات معیشتی و اقتصادی مورد توجه قرار گیرد، افزود: برخی بی‌تدبیری‌ها و سوء‌مدیریت کشور را به جایی رسانده که این رویکرد و دغدغه برای جامعه ایجاد شده است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان‌شرقی خاطر نشان کرد: حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، احمد علیرضا بیگی، روح الله متفکر آزاد، محمدحسین فرهنگی، علی جعفری آذر و عشرت شایق، ۶ نفر لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر هستند.

شاکری با انتقاد از اینکه برخی به موازات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، لیست‌هایی با عناوین مشابه را منتشر کرده‌اند، افزود: بزرگوارانی که احیانا به دنبال انتشار لیست هستند، می‌خواهیم در راستای وحدت و ارائه لیست واحد قدم بردارند تا توفیق بیشتری حاصل شود.