با برگزاری مراسم تودیع و معارفه، حجت الاسلام احمد حمیدی به عنوان مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد.

به گزارش آیرال خبر، امروز با حضور قائم مقام شهردار تبریز از زحمات حجت الاسلام قدوسی قدردانی شد و حجت الاسلام احمد حمیدی به عنوان مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز آغاز به کار کرد.

این تغییر و تحول در شهرداری تبریز در حالی به صورت اتفاقی و غیرقابل پیش بینی انجام شد که حجت الاسلام حمیدی همزمان به عنوان معاون فرهنگی شهردار تبریز نیز مشغول به فعالیت خواهد بود.

معارفه حجت الاسلام احمد حمیدی

قائم مقام شهردار تبریز در این جلسه تودیع و معارفه گفت: برخی از وظایف شهرداری‌ها در قانون، پرداخت به مسائل اجتماعی، فرهنگی و ورزشی است که دیگر حوزه‌ها نیز به نوعی مرتبط با این بخش هستند ولی توجه به فرهنگ می‌تواند هزینه‌ها را کاهش و کیفیت خدمات را افزایش دهد.

رسول موسایی با بیان اینکه مأموریت شهرداری در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عین قانون است، ابراز داشت: بسیاری از حوزه‌های شهری نیازمند فرهنگ سازی هستند و می‌توانند از حوزه فرهنگ و آموزش شهروندی بهره ببرند.

موسایی تصریح کرد: فرد مورد نظر ما برای این سازمان کسی است که در این حوزه صاحب نظر باشد و لطافت و ظرافت فرهنگ و هنر را درک کند.

وی ابراز داشت: کار در سازمان، سرمایه‌گذاری برای آینده شهر و شهروندان است. مأموریت ما در حوزه فرهنگی و اجتماعی و ورزشی دقیقاً عین آن چیزی است که قانون مشخص کرده است.