آیرال خبر ،کنفدراسیون دوومیدانی آسیا از دونده المپیکی آذربایجان شرقی برای حضور در رقابت‌های جایزه بزرگ آسیا دعوت به عمل آورد.

 

به گزارش آیرال خبر ، کنفدراسیون دوومیدانی آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون دوومیدانی ایران از “سجاد هاشمی” آهنگری دونده المپیکی کشورمان برای حضور در رقابت‌های جایزه بزرگ آسیا که از دوم الی پنجم تیرماه به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد، دعوت به عمل آورد.

 

این مسایقات با حضور دوندگان برتر رنکینگ آسیا و در سه مرحله برگزار می‌شود که مراحل دوم و سوم نیز بلافاصله در تیر ماه برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است سجاد هاشمی آهنگری به عنوان مدافع عنوان قهرمانی عازم این رقابت‌ها خواهد شد.

 

 

داور بین المللی تبریزی جهت قضاوت در لیگ جهانی 2015 والبیال عازم مصر شد.

 

“ابراهیم فیروزی” داور بین المللی کشورمان به دعوت فدراسیون جهانی والبیال FIVB، برای بار دوم جهت قضاوت در لیگ جهانی والیبال عازم کشور مصر شد.

 

ابراهیم فیروزی در دور برگشت مسابقات گروه H در قاهره مصر قضاوت کند. وی در سال 2013 نیز در چارچوب مسابقات لیگ جهانی، دیدار رفت و برگشت دو تیم هلند و ژاپن را که به میزبانی کشور هلند برگزار شد قضاوت کرده بود.

 

بیست و ششمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال در سال 2015 برای اولین بار با شرکت 32 تیم در هشت گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد.

 

 

رییس هیئت ووشوی آذربایجان شرقی موفق به اخذ مدرک مربیگری بین المللی ووشو شد.

 

دوره مربیگری بین المللی ووشو در شهر ورشو لهستان از هجدهم تا بیست و چهارم خرداد برگزار شد و ” عبدالعلی ابراهیمی” رییس هیئت ووشوی آذربایجان شرقی در قالب تیم هفت نفره اعزامی از طرف فدراسیون ووشو در این دوره حضور یافته و موفق به اخذ مدرک مربیگری بین المللی ووشو شد.

 

ابراهیمی در قسمت (سن دا) در این دوره شرکت کرد که اخذ این مدرک برای اولین بار در تاریخ ووشو  استان ثبت شد.

کد خبر نگار :121

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.