آیرال خبر،فراز کمالوند عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار داشت: فردا بازی سختی داریم به این جهت که با قهرمان سال گذشته مسابقه خواهیم داد، به نتایج این فصل تیم استقلال خوزستان نگاه نمی‌کنیم چون تیم توانمندی است و نتایج این تیم با قدرتش سنخیت ندارد.

ب گزارش آیرال خبر ، با توجه به اینکه میزبان هستیم و از امتیازات دیدار در ورزشگاه خانگی خود برخوردار هستیم به‌دنبال کسب تمام امتیازات بازی هستیم و برد برابر این تیم می‌تواند وضعیت گسترش‌فولاد را در جدول بهبود بخشید و تلاش می‌کنیم به سه امتیاز این بازی دست یابیم.

کمالوند گفت: در چند هفته اخیر در نتایج تیم گسترش‌فولاد تثبیت شده و رفته رفته شرایط تیم مطلوب شده و کلا تیم‌های من با گذشت زمان بهتر می‌شوند و در فوتبال تبریز این موضوع را ثابت کرده‌ام.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز افزود: سال گذشته برای اولین‌بار تیم گسترش‌فولاد را به رتبه تک‌رقمی رسانده و امسال به‌دنبال نتیجه بهتر نسبت به فصل گذشته هستیم.

وی تاکید کرد: استقلال خوزستان دو بازیکن نسبت به فصل گذشته از دست داده است و شالکه تیم حفظ شده و تیمی گردن کلفتی است و در همین تبریز تراکتورسازی را متوقف کرده و برابر ماشین‌سازی به پیروزی رسیده و به هیچ‌عنوان این تیم را دستکم نخواهیم گرفت.

کمالوند گفت: دو جای خالی در لیست بازیکنان است و احتمال دارد تغییراتی نیز در نیم فصل داشته باشیم و قطعا تیم تقویت خواهد شد.

وی گفت: سال گذشته در رتبه هشتم برنامه‌ریزی کرده بودیم و امسال روی رده ششمی و هر رتبه‌ای بالاتر از ششمی، درصد قرارداد بازیکنان افزوده خواهد شد.

کمالوند گفت: خوشبختانه در بازی فردا بازیکن محروم و مصدوم نداریم و تنها یکی دو بازیکن تیم سرماخوردگی داشته که امیدوارم تا فردا بهبود یافته و بتوانند در ترکیب تیم قرار گیرند.

وی افزود: از بازیکنانی که در ترکیب ثابت تیم قرار دارند هیچ‌کدام از تیم جدا نخواهد شد و تنها بازیکنانی که کمتر بازی می‌کنند احتمال جدایی دارند و مورد تعطیلات نیم فصل باید عنوان کنم به‌دلیل تعطیلات کوتاه امکان اردوی خارجی وجود ندارد و من باید یک دوره کلاس مربیگری در تهران باید حضور یابیم و به همین جهت در نیم فصل تیم گسترش فولاد در تهران اردو خواهد زد.

ورزشی 95/9/24

کدخبر110881

خبرنگار125

انتهای پیام /

 

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.