رئیس بسیج مستضعفین: امنیت امروز کشور مثال‌زدنی است/ بسیجیان با تمام قوت در راستای تحقق بیانیه گام دوم تلاش کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امنیت امروز کشور با تبدیل تهدید به فرصت و قوی شدن حاصل شده است، گفت: بسیج نقش مهمی در رفع موانع موجود و حصول رفاه و آسایش برای مردم دارد.

به گزارش آیرال خبر، سردار غلامرضا سلیمانی در سان گروهان‌های نمونه اقشار سپاه عاشورا اظهار داشت: ایران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از متحدین رژیم صهیونیستی در منطقه بود، اما با پیروزی انقلاب و جان‌فشانی مردم مؤمن و قهرمان آن نظامی اسلامی بنا شد که پرچم استقلال آن تا به امروز در اهتراز است.

وی با اشاره به حوادث و فتنه‌های دشمنان نظام در طول سالیان بعد از انقلاب تا به امروز، ابرازداشت: نظام مقتدر اسلامی ایران به پشتوانه مردم خود هیچ امتیازی به دشمنان خود نداده و هرروز با قوت‌تر از قبل به سمت آرمان‌های این نظام تا سپردن پرچم به‌دست صاحب اصلی آن حرکت می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصمیمات مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) در رابطه با پیشبرد نظام را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: در زمان جنگ تحمیلی شاهد فداکاری‌هایی از هر قشر بودیم که زیر سایه انفاس قدسی امام خمینی (ره) حاصل می‌شد که نتیجه آن پیروزی این ملت قهرمان مقابل متخاصمان بعثی بود.

وی نقش بسیجیان را در پیشرفت کشور مورد تأکید قرار داد و گفت: روحیه فداکاری و شهادت‌طلبانه بسیج در کنار مصادیقی مانند مردم‌سالاری اسلامی و دیگر موارد سبب شده است تا عزت و پیشرفت برای این مردم به ارمغان بیاید، چنانکه امنیت امروز کشور مثال‌زدنی است و باید تهدیدات پیش‌آمده را نیز با تبدیل تهدید به فرصت و قوی‌شدن به سمت اجرای هر چه‌بهتر گام دوم انقلاب پیشروی کنیم.

سردار سلیمانی تحقق همه‌جانبه گام دوم انقلاب را منوط به تلاش همه‌جانبه دانست و خاطرنشان ساخت: بسیج نقش مهمی در این رابطه دارد تا موانع موجود رفع شده و رفاه و آسایش برای مردم حاصل شود، بسیجیان نیز باید با تمام قوت و به‌صورت جهادی در جهت تحقق بیانیه گام دوم تلاش کنند.

توسط تحریریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.