نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: هیچ شخصی از تیررس دشمنان در امان نیست و بر همین اساس باید برنامه ریزی ها برای مقابله با تهاجم فرهنگی غرب، افزایش یابد.

هیچ شخصی از تیررس دشمنان در امان نیست /خدمتگزاری بی‌منت به مردم، اصلی‌ترین وظیفه تمام مسئولان است

به گزارش آیرال خبر، حجت الاسلام سیدمحمدعلی  آل هاشم،امروز در در آیین امضای تفاهم نامه تامین زمین و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران که در محل استانداری برگزار شد از توجه مسئولان به تامین مسکن و اشتغال فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان قدردانی کرد و اظهار داشت: برنامه ریزی و و تلاش برای رفع نیازهای فرهنگی نیز از جمله انتظارات ما از تمام مسئولان امر است.

وی با اشاره به تلاش دشمنان ایران اسلامی برای شبیخون شدید فرهنگی در جامعه ابراز کرد: هیچ شخصی از تیررس دشمنان در امان نیست و بر همین اساس باید برنامه ریزی ها برای مقابله با تهاجم فرهنگی غرب، افزایش یابد.

امام جمعه تبریز به دیدار اخیر خود با تعدادی از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز اشاره کرد و ادامه داد: با دستور استاندار، جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد که ضمن قدردانی از تلاش های موثر انجام شده، انتظار داریم تصمیمات اتخاذ شده هرچه سریع تر اجرا شود.

خدمتگزاری بی‌منت به مردم، اصلی‌ترین وظیفه تمام مسئولان است

محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: مسکن و اشتغال از جمله دغدغه های امروزی بسیاری از خانواده ها و بخصوص خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

وی با اشاره به اهتمام جدی مدیریت ارشد استان برای رفع مشکلات جامعه ایثارگری عنوان کرد: خدمتگزاری بی‌منت به مردم، اصلی‌ترین وظیفه تمام مسئولان است.

پورمحمدی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: این موضوع نیز باید همواره مورد توجه تمامی دستگاه های مسئول قرار گیرد چرا که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کمتر از شهادت نیست

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین صبح امروز در منزل تعدادی از خانواده های شهدا و آزادگان تبریز حضور یافت و با خانواده های آنان گفتگو کرد.

توسط تحریریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.