مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی، با بیان اینکه هم اکنون هفت مرکز نازایی و ناباروی در استان خدمات ارایه می‌دهند، گفت: تاکنون یک هزار و ۸۴۰ زوج نابارور در استان شناسایی شده اند

دکتر وحید مجیدی، در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ارایه هزینه های خدمات ناباروری و نازایی توسط بیمه سلامت، گفت: تمامی مراکز ملزم به عقد قرارداد با این سازمان هستند و هیچ گونه محدودیتی برای عقد قرارداد با بیمارستان ها و مراکز خصوصی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه هم اکنون هفت مرکز نازایی و ناباروی در آذربایجان شرقی خدمات ارایه می دهند، گفت: تاکنون یک هزار و ۸۴۰ زوج نابارور در استان شناسایی شده اند و نزدیک به سه میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان نیز هزینه برای خدمات نازایی و ناباروی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه حدود ۸۶ درصد جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت استان به صورت رایگان بیمه شده‌اند، افزود: ۲ هزار و ۵۰۰ موسسه در آذربایجان شرقی طرف قرارداد بیمه سلامت هستند و هیچ محدودیتی در عقد قرارداد با موسسه و یا پزشکی نداریم.

مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای ۱۰۰ درصدی نسخه نویسی الکترونیک در استان گفت: به منظور تسهیل امور شهروندان حتی برای موسسه های غیرطرف قرارداد نیز نام کاربری و رمز عبور تعریف کرده ایم تا نسخه نویسی را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

انتهای پیام

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.