تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه :
حوزه : آذربایجان شرقی, اخبار, ورزشی
شماره : 34611
تاریخ : ۱۳ اردیبهشت, ۱۴۰۰ :: ۲۰:۴۶
با صدور اطلاعیه ای باشگاه ماشین سازی تعطیل شد

باشگاه ماشین‌سازی تبریز تمامی فعالیت‌های ورزشی خود را تعطیل اعلام کرد.

باشگاه ماشین سازی به خط پایان رسید

به گزارش آیرال خبر، باشگاه ماشین‌سازی تبریز با صدور اطلاعیه از پایان فعالیت‌های این باشگاه خبر داد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

‌ بعد از اعلام تعلیق فعالیت‌های باشگاه ماشین‌سازی، استاندار ‌آذربایجان‌شرقی دستور به حل مشکلات این باشگاه و پرداخت مطالبات سال نود و شش از شهرداری تبریز دادند، ولی شهردار و مدیران شهری شهرداری کلانشهر تبریز همکاری‌های لازم را برای بقای ماشین‌سازی انجام ندادند.

بدین وسیله اعلام می‌دارد که با همکاری و پیگیری‌های مستمر استاندار ‌دکتر پورمحمدی و مدیرکل ورزش و جوانان استان دکتر بهتاج، مطالبات این باشگاه توسط شهردار و شهرداری پرداخت نشد و با گذشت بیش از چهل روز از دستورات اداری نیتی به پرداخت دیده نمی‌شود و فقط فرایندی جهت سلب مسئولیت اجتماعی و حقوقی در این قبال این باشگاه مردمی را درپیش گرفته‌اند.

باشگاه ماشین سازی در این شرایط بحرانی انتظار حمایت از هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی را داشت ولی متاسفانه عدم همکاری و حمایت‌ها ادامه داشت و ثبت قرارداد کادر فنی جدید به دلیل مطالبات مالی آن هیات از باشگاه تبدیل به یک پروسه طولانی شد. بانی فوتبال استان نه تنها حامی فوتبال شهر نبوده بلکه برای انجام وظایف ذاتی خود منت نهاده و نگاه مالی به فوتبال استان دارد.

صراحتا اعلام می‌دارد؛ تمامی فعالیت‌های باشگاه ماشین‌سازی تبریز به دلیل عدم همکاری هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی و شهرداری تبریز تعطیل اعلام شده و نظر به عزم بلند مسوولین شهری در کارشکنی‌های اخیر مالکیت باشگاه تمایلی به تیمداری در باشگاه ماشین‌سازی تبریز نخواهد داشت و بدیهی است از این تاریخ مسئولیت فعالیت‌های آتی تیم برعهده هیات فوتبال استان خواهد بود.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای آیرال خبر محفوظ می باشد.