۱۳:۳۹:۰۶ - یکشنبه ۲۹ مرد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور ۱۸ بازیکن ماشین‌سازی در هیئت فوتبال آذربایجان‌شرقی برای فسخ قرارداد
آیرال خبر،۱۸ بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی، با حضور در هیئت فوتبال آذربایجان‌شرقی، در حال فسخ قراردادهای خود هستند. به گزارش آیرال خبر، منطقه آذربایجان‌شرقی، پس از تصمیم شریعت‌زاده، مالک باشگاه ماشین‌سازی مبنی بر تیمداری نکردن در رقابت‌های لیگ دسته یک، تعداد زیادی از بازیکنان این تیم برای فسخ قراردادهای خود، در هیئت فوتبال استان حاضر […]

آیرال خبر،۱۸ بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی، با حضور در هیئت فوتبال آذربایجان‌شرقی، در حال فسخ قراردادهای خود هستند.

به گزارش آیرال خبر، منطقه آذربایجان‌شرقی، پس از تصمیم شریعت‌زاده، مالک باشگاه ماشین‌سازی مبنی بر تیمداری نکردن در رقابت‌های لیگ دسته یک، تعداد زیادی از بازیکنان این تیم برای فسخ قراردادهای خود، در هیئت فوتبال استان حاضر شده‌اند.

محمود نصیرپور، مدیر رسانه‌ای سبزپوشان تبریز نیز، ضمن تأیید این خبر اظهار کرد: پس از استعفای حسین خطیبی از مدیرعاملی باشگاه ماشین‌سازی، روز جمعه جلسه‌ای با حضور اعضای این تیم برگزار شده و مشکلات مالی مورد بررسی قرار گرفت که در این جلسه، مالک باشگاه اعلام کرد که قصد ادامه تیمداری ندارد و اعضای تیم می‌توانند قراردادهای خود را فسخ کنند.

وی افزود: البته روز شنبه نیز زمزمه‌هایی مبنی بر این‌که، شریعت‌زاده قصد دارد با دادن ۱۰ درصد از قرارداهای بازیکنان، به ادامه تیمداری بپردازد، مطرح شد؛ اما در نهایت، امروز جمعی از بازیکنان که حدود ۱۸ نفر هستند، در هیئت فوتبال استان حاضر شده‌اند تا قراردادهای خود را فسخ کنند.

نصیرپور خاطرنشان کرد: البته تعدادی از آن‌ها نیز به احتمال زیاد، با شکایت علیه باشگاه، به دنبال مطالبات خود خواهند بود.
انتهای پیام

کدخبر۱۰۰۰۱۲۲

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب