۱۸:۰۱:۳۱ - دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار تبریز:
شهرداری تبریز حامی استعدادهای ورزشی و ورزش همگانی است
شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز همواره حامی استعدادهای ورزشی و ورزش همگانی بوده و به سلامت و نشاط جامعه توجه جدی دارد. به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در حاشیه مراسم تجلیل از افتخارآفرینان ورزش استان آذربایجان شرقی در سال ۹۷ که عصر دیروز در محل تالار پتروشیمی تبریز برگزار […]

تبریز

شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز همواره حامی استعدادهای ورزشی و ورزش همگانی بوده و به سلامت و نشاط جامعه توجه جدی دارد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در حاشیه مراسم تجلیل از افتخارآفرینان ورزش استان آذربایجان شرقی در سال ۹۷ که عصر دیروز در محل تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد، با بیان مطلب فوق گفت: یکی از وظایف شهرداری تبریز، توجه به ورزش همگانی و ایجاد و توسعه نشاط اجتماعی است و ما با اجرای برنامه های مختلف ورزش همگانی تلاش داریم تا این بخش از ورزش را در شهر تبریز بیش از پیش توسعه دهیم.

وی ادامه داد: در این راستا برنامه های مختلفی در بخش همگانی و عمومی توسط شهرداری اجرا می شود و از طرفی ما به ورزش پایه و حمایت از استعدادهای ورزشی توجه ویژه ای داریم.

شهین باهر عنوان کرد: شهر تبریز سرشار از استعدادهای ورزشی است و از این رو ما از ورزش پایه و استعدادها که قهرمانان آینده شهرمان هستند، حمایت می کنیم.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب