۱۹:۲۷:۵۶ - یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز
واحد قیرسازی پالایشگاه تبریزبه هیچ عنوان آلاینده نیست
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز در خصوص شایبه های که در زمینه آلایندگی واحد قیرسازی این شرکت مطرح شده است، گفت: واحد قیرسازی پالایشگاه تبریز به هیچ عنوان آلایندگی ندارد و یکی از واحدهای تکمیلی پالایشگاه می باشد که در راستای تکمیل زنجیره تامین، توزیع و محصولات راه اندازی شده است . به گزارش  آیرال خبر […]

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز در خصوص شایبه های که در زمینه آلایندگی واحد قیرسازی این شرکت مطرح شده است، گفت: واحد قیرسازی پالایشگاه تبریز به هیچ عنوان آلایندگی ندارد و یکی از واحدهای تکمیلی پالایشگاه می باشد که در راستای تکمیل زنجیره تامین، توزیع و محصولات راه اندازی شده است .

به گزارش  آیرال خبر به نقل از روابط عمومی پالایشگاه تبریز، غلامرضا باقری دیزج اظهار داشت: در عین حال این واحد یکی از راهکارهای جایگزین برای مقابله با طرحهای تحریمی است و با توجه به اینکه جایگزین تولید نفت کوره می باشد یک طرح زیست محیطی به حساب می آید

وی گفت: این واحد با رعایت کامل اصول و قوانین و پس از انجام کنترل ها و بازدیدهای کارشناسی لازم مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح استانی و کشوری را اخذ و به هیچ عنوان آلایندگی ندارد و تمام مطالب ارائه شده در خصوص آلایندگی این واحد  غیر واقعی و غیر کارشناسی است.

باقری تاکید کرد: واحد قیر سازی پالایشگاه تبریز هم توجیه زیست محیطی و هم توجیه امنیتی و هم توجیه فنی و اقتصادی دارد.

وی اظهارداشت: باعث تاسف است که این همه فعالیت پالایشگاه با تولید چندین محصول استراتژیک و با ارزش افزوده، اعم از بنزین و گازوئیل یورو ۵ و سوخت هواپیمایی  که در این شرایط تحریم برای استان و کشور همچون تکیه گاهی برای ملت در مقابل تحریم های استکبار عمل کرده بدین گونه  متهم به آلایندگی شود.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز گفت: این شرکت طی دو سال متوالی موفق به  کسب رتبه اول زیست محیطی در میان پالایشگاه های کشورشده است که گواه بر اهتمام جدی و واقعی این شرکت در صیانت از محیط زیست و حرکت در مسیر توسعه پایدار است.

وی خاطرنشان کرد: این شرکت طبق چشم انداز ترسیمی “پیشرو پالایشگاههای خاورمیانه با اعتبار جهانی” و استراتژی خود ” بهبود و توسعه پایدار کسب و کار با تاکید بر ارزش آفرینی و مسئولیتهای اجتماعی” فعالیت می کند.

باقری گفت: در راستای  صیانت از اعتبار و برند شرکت پرافتخار پالایش نفت تبریز آماده ارائه هرگونه گزارش مستند و بازدید هر مقام ذیصلاح از پالایشگاه در راستای حفظ حقوق اجتماعی و اقتصادی سهامداران هستیم.

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب